2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا عکستو دیدم میرم هی عکس میگیرم 😂  فکر نمیکنم خیلی اضافه کرده باشی

چرا عزيزم من حدودا ٢٠ كيلو اضافه كرده بودم اما فقط تو ناحيه شكم بود انگار . خودشم رفت .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
اره منم دوسش دارم 😍😍  اینجا قبل بارداری بود یا بعدش؟

اخري براي چند روز پيش بود عزيزم😘😘هنوز رنگ تابستون دارم 🤣

چرا عزيزم من حدودا ٢٠ كيلو اضافه كرده بودم اما فقط تو ناحيه شكم بود انگار . خودشم رفت .

منم تا اینجا ۹ کیلو اضافه کردم 

فقط شکمه جایی دیگه ام اصلا تغییر نکرده شوهرمم میگه فقط شکمت اومده جلو 

خیلی خوبه اینجوری 😍

تو شدی 🌙من👶❤️
2740
منم تا اینجا ۹ کیلو اضافه کردم  فقط شکمه جایی دیگه ام اصلا تغییر نکرده شوهرمم میگه فقط شکمت او ...

منم همينجوري بودم خيلييي عاليه عزيزم 😍😍😍نه ترك اينا شدم نه هيچي . خودشم تو شيردهي ميره البته بيشترش بعد زايمان ميره كم ميمونه كه تو شيردهي ميره 😻

منم همينجوري بودم خيلييي عاليه عزيزم 😍😍😍نه ترك اينا شدم نه هيچي . خودشم تو شيردهي ميره البته بيشت ...

من کلی ترک خوردم 😟😒 

اصلا فکر نمی‌کردم انقدر ترک بخورم از اول ۶ ماه شروع شد 

کاش زود کم شه اوایل که اضافه میکردم تا چند روز ناراحت بودم 

تو شدی 🌙من👶❤️
من کلی ترک خوردم 😟😒  اصلا فکر نمی‌کردم انقدر ترک بخورم از اول ۶ ماه شروع شد  کاش زود ک ...

فداي سرت خودت و پسرت عزيز دلم 😘😘

روغن بزن  هر وقت حس خارش پوست داشتي عزيزم .

من از ماه ٤-٥ به بعد ميزدم گاهي تنبلي ميشد اما هر وقت خارش داشت پوستم با روغن ماساژ ميدادم كه نخارونم

من کلی ترک خوردم 😟😒  اصلا فکر نمی‌کردم انقدر ترک بخورم از اول ۶ ماه شروع شد  کاش زود ک ...

ببين الان دارم دفترچه بارداريم رو نگاه ميكنم ،

من با ٤٧ كيلو باردار شدم تو هفته ٣٤ شده بودم ٦٥ كيلو از اين به بعد دكترم بهم گفت رژيم رعايت كن ، دعوام كرد يعني 😅😅گفت اندازه كل بارداري اضافه كردي . ماه هاي آخر همه ميخوردن بچه وزن بگيره من دايم سالاده ميخوردم و كُلي راه ميرفتم اما تا زايمان كلا ٢-٣ كيلو بعدش اضافه كردم كه دكترم اصلا خيلي تعجب كرد از اونهمه رعايت من.

2706