2733
2734
آره زود بود اما خب دیگه شروع کرده بودم اگه ولش میکردم ممکن بود بعدا دوباره همکاری نکنه و اینکه بیشتر ...

ببين مردا تحت فشار هستند و نرمال اين حرف ها تو فشار اما بچه روحش به اين مساله وابستس . اينكارو كن . روزا باهاش كار كن ( لطفا اصلا دعواش نكن جيش كرد يا پي پي تو خونه ) شب اما يه پوشك ببند راحت بخوابه .

من ميخواستم تاپيك تجربه خودم رو بزنم اما دختر من تو دو ،سه روز انجام داد و اصلا خيلييييي همكاري كرد نميدونم به درد كسي ميخورد يا نه .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
من تو اين چند روز اينو فهميدم كه جوونا خيلي بي پناه و آسيب ديده هستند . خيلي دردناكه.

درخواست دادم گلم

آره متاسفانه دلم بحال خودم و خانوادم جوونیمون و مردمم میسوزه ...خیییییلی از آینده بچم میترسم و بعد از این اتفاقات اخیر اینجا واقعا از بچه دار شدنم پشیمون شدم همش نگران سلامتی و آیندش هستم...چی میخواد بسرمون بیاد...نمیدونی من و همسرم تو این ۵ سال ازدواجمون چقدر دوست داشتیم مهاجرت کنیم اما با این اقتصاد نتونستیم الان سه ساله کار خدماتی کشاورزی راه انداخته همش بخاطر بی ثباتی پیشرفتی نمیکنه خیلی ناراحتیم و غصه دار

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درخواست دادم گلم آره متاسفانه دلم بحال خودم و خانوادم جوونیمون و مردمم میسوزه ...خیییییلی از آین ...

عزيزم انشالله كه خدا بركت بهتون بده و راه مهاجرت رو هموار كنه براتون. اما اين نگراني براي همه مادرها همه جاي جهان هست 💓

ببين مردا تحت فشار هستند و نرمال اين حرف ها تو فشار اما بچه روحش به اين مساله وابستس . اينكارو كن . ...

آره حرفت درسته اما دیگه واقعا فشار اقتصادی رومون هست پوشک ۳۵ تومنی شد ۶۰ شد ۶۵ شد ۷۵ شد ۸۵ و اینم به هفته نمیکشید بسته تموم میشد برامون سخت بود چون همه چی روز به روز گرون میشه و ما ضعیفتر...میگم کند هست اما همکاری میکنه و آره هنوز شبها و بیرو میریم پوشک میکنم اما بچم جز دو بار در شب اونم دم صبح که جیش کرده بود دیگه خشک هست و بهش میگم جیش داشتی بگو بریم

عزيزم انشالله كه خدا بركت بهتون بده و راه مهاجرت رو هموار كنه براتون. اما اين نگراني براي همه مادرها ...

فدات حتما برامون دعا کن راهش برامون فراهم بشه...بله مادران همیشه نگرانن اما اینجا نگرانی ها جنسش خیلی فرق میکنه

آره حرفت درسته اما دیگه واقعا فشار اقتصادی رومون هست پوشک ۳۵ تومنی شد ۶۰ شد ۶۵ شد ۷۵ شد ۸۵ و اینم به ...

دورش بگردم من 😍😍😍ميدونم فداتشم شرايط ايران واقعا سخته ديدم قيمتها رو توي فيس بوك 😔😔

خدا كمك كنه فقط 🤦🏼‍♀️😔💓

فدات حتما برامون دعا کن راهش برامون فراهم بشه...بله مادران همیشه نگرانن اما اینجا نگرانی ها جنسش خیل ...

انشالله خدا به بركت اون فرشته كوچكت بركت به زندگيتون بده و سلامتي البته 🧡❤️💓

دورش بگردم من 😍😍😍ميدونم فداتشم شرايط ايران واقعا سخته ديدم قيمتها رو توي فيس بوك 😔😔 خدا كمك كن ...

فداتشم مهربونم...قربون اون دخمل نازت مایاجون هنوز عکس دستای کوچولوش تو تاپیک غذای کودک یادمه

ببخشید تو رو هم ناراحت کردم..انسان با امید زنده س و ماهم...با آرزوی سلامتی و شادی برای خودت و دخترت و همسرت

خیلی خوشحال شدم از همصحبتی باهات دوست خوبم

فقط منو یادت بمونه😎😍من اینجا دوست زیاد که چه عرض کنم اصلا فک کنم ندارم

فداتشم مهربونم...قربون اون دخمل نازت مایاجون هنوز عکس دستای کوچولوش تو تاپیک غذای کودک یادمه ببخشید ...

سلامت باشي عزيز دلم 💓💓💓😍منم خوشحال شدم عزيزم 

تند تند مينويسم چون گوشيم داره خاموش ميشه 💜💜💜💜هميشه سلامت باشي عزيزم ، حتما❤️❤️

گروه سنيشون يكم از ما جونتر شده ، جو هم با سن تغيير كرده . ديدم اكثرت كم سن و پشت كنكوري شدم. من تو ...

شرمنده بی مقدمه پریدم وسط 

رسیده به۱۵سال ماشالله 

فردا پس فردا یه تخمک لقاح یافته میاد عضو میشه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
شرمنده بی مقدمه پریدم وسط  رسیده به۱۵سال ماشالله  فردا پس فردا یه تخمک لقاح یافته میاد ع ...

كُلي خنديدم به جملت👍🏻😂😂😂😂

كُلي خنديدم به جملت👍🏻😂😂😂😂

خو راست میگم😁

هی داره سن عضویت میاد پایین

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706