2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا میگی طب اسلامی؟

بگو طب سنتی

اسلام برپایه علم و عقله نه خرافات  و کوتاه فکری

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

چون کرونا ویروس عجیبیه و ناشناخته اس،واکسنشم ممکنه عوارضی داشته باشه که بعدها مشخص بشه،البته این نظر منه.هفت ماهه قرنطینه ام،حاضرم بازم قرنطینه بمونم ولی واکسنی که معلوم نیس چه بلایی سرم بیاره رو نزنم.

آبریزش بینی دارم الان هرکدوم از طبا منو خوب کنن حق اول واخربااون😣

تلوفست بخور یا سیتریزین

اولی خواب آور نیست

The saddest thing about betrayal is that it never comes from your enemies😎😎
2738

آیا میدونین طب اسلامی نداریم. اینو از خودم نمیگم ها. اقای جوادی آملی میگه. آقای فاطمی نیا میگه که خودشون روحانی طراز اولن.

دوم این که واکسن آبله و سرخجه و فلج اطفال و هزار کوفت دیگه هم که اومده همینها رو گفتن. حالا به روی خودسون نمیارن. اگر مردم نمیزدن هنوز تو همون احوالات داغون عهد شاه شهید بودیم

کی گفته وجود نداره؟ طب الرضا داریم که توصیه های پزشکی امام رضا هست برای سلامت بدن و درمان 

عزیزم سخنرانی آقای فاطمی نیا روی نت هم موجوده. به صراحت میگه کتاب طب الرضا اصلا معتبر نیست. ایشون واقعا انسان فهمیده و شریفی هستن. 

نه میگه نقشه هس همش که یه چیزی رو داخل بدن انسان بکنن و بعد چهارپنج سال رفته رفته طرف بمیره چون ازبی ...

من حاضرم بعد 5 سال بمیرم اما الان از این شرایط در بیام انگار اونان بچشون 9 ماهه رو سرشونه نه کلاسی نه مدرسه ای انگار اونان که مدام تو استرسن بگیریم نگیریم نه مهمونی نه سفر موندیم ته خونه

زمان امیرکبیرم برای واکسن آبله همینو میگفتن

The saddest thing about betrayal is that it never comes from your enemies😎😎
آیا میدونین طب اسلامی نداریم. اینو از خودم نمیگم ها. اقای جوادی آملی میگه. آقای فاطمی نیا میگه که خو ...

طب نوین و سنتی بهتره کنار هم باشند 

درمورد طب اسلامی تحقیق نکردم 

اما اینهمه توصیه از ائمه داریم پس اونا چیه

طب نوین و سنتی بهتره کنار هم باشند  درمورد طب اسلامی تحقیق نکردم  اما اینهمه توصیه از ائ ...

الزاما روایتها معتبر نیستن. به علاوه این که زمان و مکان متفاوته. ممکنه حرفی در جایی و برای مورد خاصی درست باشه. تازه اگر به درستی روایت به ما رسبده باشه. دیگه نمونه‌اش همین کتاب طب الرضا که آقای فاطمی نیا میگه اصلا معتبر هم نیست.

2706