2737
2739
😑😑😑😑 توی تقریبا تمام کشورای دنیا فلج اطفال داره ریشه کن میشه بجز پاکستان و افغانستان چون یه عد ...

اون آدما تو ایرانم هستن و بچه هاشونو واکسن نمیزنن به حکم طب اسلامی و طب سنتی و.... مادر بزرگ من 3 تا بچه با سرخک و سرخجه و... از دست داده انگار شوخین اینا مریضیای کشندن

The saddest thing about betrayal is that it never comes from your enemies😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الزاما روایتها معتبر نیستن. به علاوه این که زمان و مکان متفاوته. ممکنه حرفی در جایی و برای مورد خاصی ...

نمی‌دونم اما من برای درمان آسم پسرم بعده پنج سال از طب سنتی نتیجه گرفتم و برای درمان بیماری خودم که کاملا حل شد شکر خدا

واقعا؟ من ایشونو قبول دارم ولی ممکن هم هست اشتباه کنم دیگه معصوم نیستن که

بله. نمیگم که معصومن. منتها از نطر بررسی صحت روایتها من و شما بلدتریم یا ایشون و آقای جوادی آملی؟ دیگه کارشون همینه که روایت درست از نادرست رو تشخیص بدن. 

2731
نمی‌دونم اما من برای درمان آسم پسرم بعده پنج سال از طب سنتی نتیجه گرفتم و برای درمان بیماری خودم که ...

عزیزم بحث طب اسلامی میکنیم نه طب سنتی. طب سنتی بر پایا یک چیزهای دیگه است. میگم چیزی به اسم طب اسلامی نداریم.

کی گفته وجود نداره؟ طب الرضا داریم که توصیه های پزشکی امام رضا هست برای سلامت بدن و درمان 

عزیزم صرف چندتا توصیه که نمیشه برای بیمار نسخه پیچید 

من خودم بشدت ادم مذهبی هستم ولی خب نمیشه که واقعیتو عوض کرد طب اسلامی به گونه ای که الان هست فقط شیادیه 

طب سنتی که وجود داره از تمام توصیه های ائمه هم استفاده میکنه اما ازونجایی که این افراد همه یا پزشک بودن و به عنوان تخصص طب سنتی خوندن یا افرادی بودن که سالها مطالعه داشتن و تحصیلات واکادمیک و مدرک دانشگاهی در این زمینه دارن واسه همین به صورت کاملا منطقی و با فکر به این توصیه ها عمل میشه توی طب سنتی اگه کتاباهاشو بخونی یا پیش یه متخصصش بری و ازشون بپرسی میبینی کاملا از احادیث هم استفاده شده اما فرقی که بین طب سنتی و اسلامی الان هستش اینه اولا طب سنتی اگر بیماری قابل درمان با این طب نباشه سریعا به پزشک متخصص ارجا میده ولی طب اسلامی خیر با پرویی تمام میگن ما همه چیزی میدونیم و.. دوما به نظر شما کسایی که در طب اسلامی الان دارن فعالیت میکنن و تعداد خیلی زیادشون حتی اگه کمی از اناتومی وفیزیولوژی بدن ازشون سوال کنی حتی یه پاسخ ساده هم نمیتونن بدن چجوری حتی اجازه دارن که بخوان درباره ی سلامت مردم نظر بدن و یه چیز دیگه هم که هست اینا اومدن توصیه هایی که ائمه کردن رو نوذ بالله حکم قران بهشون میدن و واسه همه مردم و همه بیماریا قاطع استفاده میکنن در صورتی که یه تعداد زیادیشون درسته برای یک روه از افراد خوبه ولی واسه یسری دیگه میتونه بشدت خطرناک باشه یا اصلا تاثیری تو روند بیماری نداشته باشه و کسی هم که تحصیلات درست و حسابی نداره و صرف تحصیلات حوضوی داره کار میکنه نمیتونه اینا رو تشخیص بده 

و خیلیم جالبه حتی مراجع تقلیه مثل مکارم بصورت کاملا شفاف قید کردن که همچین طبی وجود ندارد

اون آدما تو ایرانم هستن و بچه هاشونو واکسن نمیزنن به حکم طب اسلامی و طب سنتی و.... مادر بزرگ من 3 تا ...

آره دیدم 

قبل این تاپیک یه خانومی بود میگفت این واکسنا با هدف عقیم سازی نسل بشر و تزریق میکروچیپ و کنترل دنیاس!!!

شما قک کن 

بچه بیگناه که میتونه یه زندگی عادی داشته باشه تا آخر عمر معلول بشه که یه نفر فکر میکنه این واکسنا مشکل ایجاد میکنن براش

معلولیت انگار مثلا مشکل نیست

Instagram📷me_in_netherlands 
تلوفست بخور یا سیتریزین اولی خواب آور نیست

هیچکدومو ندارم عزیزم.

یهردونه انتی هیستامین خوردم.

تلوفست قویه؟؟

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
2740
هیچکدومو ندارم عزیزم. یهردونه انتی هیستامین خوردم. تلوفست قویه؟؟

نه اندازه انتی هیستامین اما خواب و گیجی نداره و اینکه انتی هیستامین جدای از گیجی زیادش به مرور حس بویایی و چشاییو از بین میبره و اثرش تا زمانیه که خوابالو هستی تا سرحال بشی باز شروع میشه

The saddest thing about betrayal is that it never comes from your enemies😎😎
نه اندازه انتی هیستامین اما خواب و گیجی نداره و اینکه انتی هیستامین جدای از گیجی زیادش به مرور حس بو ...

اهان.

درسته.ممنونم عزیزم

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺