2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میگه نقشه هس همش که یه چیزی رو داخل بدن انسان بکنن و بعد چهارپنج سال رفته رفته طرف بمیره چون ازبی ...

از دید من اینا چرت و پرته

صدها واکسن تو کل دنیا داره ساخته میشه کل اینا با همدیگه توطئه کردن؟ 

بعتره خودت رو خیلی درگیر نکنی.

توشهر ما یکی طب اسلامی هس ماسک هم نمیزنه میگه کرونا هس ولی ماسک ضرر داره.داروی امام کاظمو میگه بخورین.شوهرم میگه خودش بره پیش کروناییها بمونه بعد اگه نگرفت و..حرفش درسته

2728
2738
برا منم سواله والله

راستش من کاری به حرف اونا ندارم ولی خودم واقعا میترسم بزنم چون واکسنشم مث بیماریش مشکوکه . بیماری انسان ساخته معلوم نی با چه هدفی الآنم از ساخت واکسن ش هدفی دنبال میکنن حتما .

نظر منم اینه ک نزنیم فعلا 

معلوم نیس‌چیه عوارض ایناش

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

میگه بزارید مادر شوهراتون بزنن ثواب داره 😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نه میگه نقشه هس همش که یه چیزی رو داخل بدن انسان بکنن و بعد چهارپنج سال رفته رفته طرف بمیره چون ازبی ...

اتفاقا دیروز یه خانومی همینو واسه واکسنای روتین میگفت اینارو کردن تو مغزای مردم ک واکسن نزنن نمیدونن اگ نبود میخواستن با خارخاسک فلج اطفال و کزاز و جمع کنن ؟؟ 

2706