2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😑😑😑😑

توی تقریبا تمام کشورای دنیا فلج اطفال داره ریشه کن میشه بجز پاکستان و افغانستان

چون یه عده که از قضا کمم نیستن و قدرتم دارن مخالفن

نتیجه اش چی‌ میشه؟

یه سری بچه بیگناه که بخاطر هیچی تا آخر عمر از یه زندگی عادی محروم میشن

حالا همینو تعمیم بدین به واکسن کرونا یا هر واکسن دیگه ای

کی ضرر میکنه آخرش؟

Instagram📷me_in_netherlands 

همون اولای کرونا یکی از کله‌گنده‌های طب اسلامی که ادعا داشت کرونا نمی‌گیره کرونا گرفت و با درمانای خودشون فوت کرد!

این همه دانشمند توی دنیا روی واکسن کار کردن طب اسلامی با استناد به چی این حرفو میزنه؟!

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
وقتی واکسن نیومده هنوز و هیچ بررسی نکردن چرا حرف میزنن؟

واکسن که نیومده چرا اینهمه تبلیغ میکنند؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

اول باید صبر کنیم ببینیم اونایی ک تست شدن در محله اول بچه دار شن ببینیم مشکلی از این بابت ندارن 

این واکسنا خیلی خیلی ممکنه عوارض داشته باشه و ساختو آزمایشش حداقل باید ۲ سال طول بکشه 

بخاطر همین موضوع ادم دو به شک میشه 

معلوم نیست چه خوابی برامون دیدن

واقعا نمیدونی چرا؟؟!!😒

چرا میدونم😁😁😂

نیس ک حالا دارن رایگان واکسینه میکنن فقط‌مونده چن نفر تو نی نی‌سایت بریم واکسنمونو بزنیم،بزا تا بیاد بعد یا میریم یا نمیریم😁🤦🏻‍♀

من و غم پیکه وه چرومان کرد له ورزی تاریکی زستانیک، ایسه او بوتسه چنار و من بومسه گوچانیک......🙃  🤦🏻‍♀اقا کاربریه دوممه ،نی نی سایت خوره ی من داره ،با من گروه خونیش نمیخونه😂😑
اره ویس بود من گوش دادم والله ادم میمونه حرف کی رو باورکنه  

بهره خودت رو خیلی درگیر نکنی.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706