2733
2734
عنوان

ناراحتم که چرا انقدر زود مادر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 131 پست
عزیزممممم افسردگی گرفتی من 16مادر شدم و همیییییییشه خداروشکررر میکنم

چندسالگی ازدواج کردی؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل تو خیلی خسته شدم خیلییییییییییییییییی حالم یده خداکنه زندگیم طبق میلم بشه ی مدته زندگیم ریخته بهم خداکنه اینطور نمونه انشالله ی اتفاق عالی واسمون بیفته این ناراختیا روبشوره ببره امیدوارم

میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید   
2728
احساس میکنم هیچ همدردی ندارم همه غصشون اینه که چرا بچه دار نمیشن اما من غصم اینه که چرا بچه دار شدم، ...

چرا لذت نمیبری؟

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
من ازازدواجم تا بارداریم ۲ ۳ سالی طول کشید ولی اصلا جور نشد که خوب بگردیم و اینا☹توهم اینطوری فکر کن ...

ممنون عزیزم خیلی به خودم این چیزا رو میگم موقت حالم خوب میشه،اما بعضی وقتا دیگه نمیتونم اینا رو هم به خودم بگم کم میارم

حالا بزار کاکلیت بیاد اون وقت به این مادرخسته حق میدی😂

وای یه اتفاقایی هن برام افتاده همش کارم گریه است یکی دوماهه همش میترسم بچم بیقرار شه😫😭دعا کن آروم باشه

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
خوبه پس ما کا دختر داریم حواسمون باشه زود شوهرشون ندیم زودم بگیم نوه نیارن واسمون

زود شوهر دادن دختر که بنظرم واقعا ظلمه ...من تو یه سنی مثلا ۱۶،۱۷سالگی که به خیال خودم عاشق شده بودم و طرف اومده بود خاستگاری منم پامو کرده بودم تو یه کفش که اره میخوامش و بزاریت ازدواج کنم و دوسش دارم.الان که ۲۲ سالمه روزی هزاااار بار خداروشکر میکنم و بارها از خونوادم تشکر کردن که نذاشتن این اتفاق بیفته چون هیچ جوره با عقل الانم بهم نمیخوردیم.هیچ جوره ...

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2738
همش که این چیزا نیست

عزیز دلم😍خانومی خوب...آدمی گه شاده چه دونفره چ با بچه بهش خوش میگذره.ولی ی زن افسرده اگه بچه هم نداشته باشه شاید از زندگیش لذت نبره..همین الان خداروشکر کن ک نی نی داری عزیزم.منم ی روزی عین تو ب شوهرم نیگفتم فعلا بچه نمیخوام واسه خودمون خوش باشیم.الان یک سال و ۴ماهه هرماه منتظرم ولی خبری نیست.خداروشکر کن ک مثل من مجبور نیستی اینهمه التماس کنی ب خدا و الانم رو خودت کار کن شاد باشی و از هرچی داری لذت ببری😍سال دیگه این موقع میای تاپیک میزنی میگی بچم نمیخوابه نصف شب بیدار میشه شروع میکنه خندیدن😍برای منم دعا کن مامان شم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
عزیز دلم😍خانومی خوب...آدمی گه شاده چه دونفره چ با بچه بهش خوش میگذره.ولی ی زن افسرده اگه بچه هم ندا ...

ععع فاطی اینجایی😅

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
امکان بارداری چقدره؟انقد میترسم که حد نداره چی بخورم پری شم

1درصد امکانش هست... راستی چرا اینقدر بین قرصات فاصله هست؟! 🤔🤔🤔

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
ای کسانی که فقط دارین به سن توجه میکنین،برای هرکس زمان داره بچه دار شدن از نظر روحی و جسمی،من آماده ...

منم شرایط تو را داشتم و دارم تویه شهر غریب و سختیهایی که کشیدم و هیچکس را بجز خدا ندارم .سعی کردم بادخترم مثل دوست باشم.ولی دیگه مواظب باش نیاری.

2706