2737
2734
عنوان

ناراحتم که چرا انقدر زود مادر شدم

2579 بازدید | 131 پست

کی مثل من تمام غصش اینه که چرا مادر شده؟چرا روزایی که برلی خودش بوده رو از دست داده؟کی مثل من فکر میکنه داره پیر میشه به پای بچه و جوونیشو از دست میده؟کی مثل من یه مادر با یه حال داغونه؟میدونم الان یه سری هستن میان فوشم میدن،بخدا زود مادر شدن کار بدیه،آدم باید له له بزنه برای بچه،من بچم ناخواسته بود،بعد از کلی شکست عشقی یکی رو پیدا کردم که باهاش آروم باشم خوشبخت باشم،زود بچه اومد تو دامنم کیف و عشق و حال دونفره رو هیچوقت نکردم حسرتش تا آخر عمر به دلم میمونه،بچمو دوس دارم اما پشیمونم چرا انقدر زود آوردم،هیچیم براش کم نمیذارم فقط دارم خودمو داغون میکنم اینم قابل توجه اونایی که الان میخوان بیان بگن اون که گناهی نداشته میخواستی به دنیا نیاریش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منطقی باش

حالا که به دنیا اومده

حالا که مادر شدی 

خب پس این فکر و خیال و غما رو بزار کنار 😐 و خودتو با غصه اذیت نکن....

راه حل پیدا کن اروم باش بچه که تاهمیشه بچه نمیمومه

عشق و حال و همه کار هم میتونی کنی کافیه برنامه داشنه باشی و انرژی مثبت بدی و بگیری

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘
2738

غصه خوردن که فایده نداره

دنبال راهکار باش 

مثلا پرستار یا مهدکودک یا مامانت و مادرشوهرت نگهش دارن وقتی کار داری 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من اتفاقا خوشم میاد فاصله سنیم با بچم کم باشه جوونی حال میده😁با نینی و شوهرت ست بزنین بیرون برین بگردین 

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

سعی کن تا دیر نشده میون بچه داری و مشغله های زندگی یه تایمی برای خودت و همسرت داشته باشی و اینقدر حسرت نخوری

ادما زود پیر میشن☹☹

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

من قبول دارم حرفتونو....ولی شده دیگه به قول مامانم نه میشه بکشیش نه میشه بفروشیش

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

اینجوری نگو منم ۴ماه بعد عروسیم باردار بودم با اینکه همه دور وربام بعد ۶سال از ازدواجشون میگن زوده ولی من زود باردار شدم خیلیم خوشحالم سختیا خودشو داره ولی شیرینی هم داره

2706