2733
2739
عنوان

ناراحتم که چرا انقدر زود مادر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2579 بازدید | 131 پست

این چیزایی که شما می گی درباره احساست ممکن افسردگی بعد زایمان باشه فکر کنم پیگیر شو

بعدم عزیزم فقط یه ذره بزرگ تر شد برنامه ریزی کن به هدفات برس قرار نیست بچه مانع رسیدن شما به آرزوهای خودت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۶ سالمه اما ۳ ماه بعد از عروسیم باردار شدم،الان بچم یک سالشه

من ۲۴ سالمه،۱۹ ازدواج کردم ۲۰ پسر اولم دنیا امد،۲۳ پسر دوم،وسطشم یکی سقط کردم،جلوگیریم میکردم واسه دوتاش اصلا نمیدونم چجور باردار شدم،هیچ خوشی از زندگی مشترک ندیدم😢😢😢

من 27 سالمه بچم 6 سالش هست.ماشالا هروقت بهش نگاه میکنم کل سختیهای زندگیم را فراموش میکنم.و خداراهرروز شکر میکنم بخاطر وجود دخترم.

2728

من که ۲۳ سالمه یه دخمل شش ماهه دارم کلی خوشحالم ب خودم میگم کاش زودتربچه دارشده بودم

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
یکی جمعه یکی سشنبه

خب هنوز وقت داری تا14روز باید پریود بشی نگران نباش

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2740
عزیزم  من  سه تادارم  ۵ ساله ۳ ساله  نیمه  یک ساله   چهارماهم  ب ...

وای خودت خواستی اینجوری پشت هم؟🙀

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
احساس میکنم هیچ همدردی ندارم همه غصشون اینه که چرا بچه دار نمیشن اما من غصم اینه که چرا بچه دار شدم، ...

حق داری بچه دار شدن نیاز به آمادگی داره ووقتی بچه بدون برنامه وارد زندگی میشه ادم تو عمل انجام شده قرارمیگیره و مسولیت مادر بودن یا پدر بودن تا آخر عمر به دوش ادم هست...من خودم منتظرم بچه داربشم.ولی حالتو درک میکنم

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

چند روز پیش بود یه خانومی تاپیک زده بود خدایی فاز اینایی که ازدواج میکنن و بچه نمیارن چیه

یا یه چیزی تو همین مایه ها بود

دقیقش یادم نیست

کاش اسمش یادم بود تگش میکردم بیاد ببینه 

Instagram📷me_in_netherlands 
ای کسانی که فقط دارین به سن توجه میکنین،برای هرکس زمان داره بچه دار شدن از نظر روحی و جسمی،من آماده ...

من ازازدواجم تا بارداریم ۲ ۳ سالی طول کشید ولی اصلا جور نشد که خوب بگردیم و اینا☹توهم اینطوری فکر کن شاید یه طوری برات پیش میومد که نمیشد خوش گذرونی کنی ولی خب الان عوضش یه فسقلی داری که سرگرمت میکنه

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
ای کسانی که فقط دارین به سن توجه میکنین،برای هرکس زمان داره بچه دار شدن از نظر روحی و جسمی،من آماده ...

عزیزم جلوگیری میکردی خب بعدشم از همین الان میتونی واسه خودت دوست پیدا کنی مخصوصا دوستی که مثل خودت بچه کوچیک داره 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

کاش منم همون۴ماه اول باردار میشدم ۴سال طول نمیکشید😔🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2706