2737
2734

بابام وقتی کلاس چهارم بودم ترکمون کرد،از بچگیم اعتیاد داشت به مواد مخدر و خیلی اذیت شدم مخصوصا من،چون قبل اعتیادش من همیشه با بابام بودم باهم میرفتیم پارک و خرید و این چیزا،مامانم بهم محبت نمیکرد،دوستم داشتا اما حتی بوسمم نمیکرد.

من ماه بعد عقدمه دوست داشتم بابامم باشه زنگ زدم بهش گفتم ماه بعد عقدمه گفت من که چند سال پیش برگه رضایت پدر رو بهت دادم،گفتم یعنی برات مهم نیست که من دوست دارم بابامم کنارم باشه،گفت خوشبخت بشی انشالله،گفتم آدم حتی با بچه گربه هم این رفتارو نمیکنه،خداحافظ و قطع کردم.

بعد زدم زیر گریه مامانم فهمید چیشده بهم گفت حقته خودتو بی ارزش کردی،حالیت نیست که مرده و زندت براش فرقی نداره بابات حتی دلش نمیخواد تو رو ببینه خیلی احمقی و این حرفا...

آخه چی بگم،چجوری بهش بگم همین بابا وقتی بچه بودم و حسرت میخوردم چرا مامانم منو بغل یا بوس نمیکنه همیشه کنارم بوده تا قبل اعتیادش نمیذاشت کمبود محبت مادرمم حس کنم‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز همونطور معتاده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

بنظر من کارت اشتباه نبوده

اختلاف پدر و مادرت بتو ربطی نداره که مادرت سرکوفتت بزنه

اگر دوستش داری حتما ازش بخواه که باشه پیشت

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 

اخه مادرتون طفلکی اون موقع درد خودش رو داشته دست خودش نبوده.حالا ادم وقتی بده احساسش هم پوچ میشه وقتی شوهرش اونجوری از اب دراومده احساس شکست کرده  

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
2738

بابای تو معتاده بابای من سالمه این جوریه مرده وزنده ام براش فرق نداره همیشه خدا دنبال دعوا کردن با منه الکی جلو سوهرم یه جور با من خرف میزنه انگار من باباش را کشتم همیشه سرکوفت میشنوم از سوهرم

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید

خوب کردی زنگ زدی حداقل اینجوری دعوتش کردی .... شاید از قیافه افتاده و نمیخواد باعث شرمندگیت شه ولش کن ب حال خودش 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2706