2737
2739
عنوان

مامانم فهمید به بابام زنگ زدم هی بهم سرکوفت میزنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 41 پست

حتما یه فکرایی پیش خودش می‌کنه که نمیاد ولی فکر نکنم از روی بی توجهی باشه حالا که ترک کرده و تو هم داری ازدواج می کنی سعی کن رابطت رو‌باهاش بیشتر کنی اگر هم نیومد به دل نگیر بالاخره اعتیاد حتی بعد ترک عوارض خودش رو میذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون میخام بدونم نظرقانون چیه ؟هم پدر سالمه و شرایط پذیر هم مادر سالم و شرایط دار حالا دادگاه بچه رو ...

والا من نمیدونم از یه وکیل بپرسید بهتره،ولی تا جایی که من میدونم تا ۶ سالگی با مادره بعد ۶ اگه هم مادر و هم پدر صلاحیت داشته باشن خوب نمیتونن که به طرف مقابل ظلم کنن بچه رو بدن به اون یکی از خود بچه میپرسن که دوست داره با کی زندگی کنه ولی خوب یک الی دو روز در هفته هم میتونه با پدر یا مادر باشه که باهاش زندگی نمیکنه.

2728
نه پیش مادرشه.

خب چرا برنگشت پیش شما؟

ناراحت میشی اگر بگم بی غیرته ولش کن؟ 😔

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یه ماه دیگه عقدته انشاالله خوشبخت بشی عزیزم بچسب به زندگی خودت بخدا قسم نه مامان فردا به درد میخوره ...

امیدوارم بچه های شماهم همین نظر رو راجبتون داشته باشن.

چهار روز دیگه شوهر طلاقتون بده جاتون تو خونه هموناییه که بهشون میگید بدرد نخور😊

خب چرا برنگشت پیش شما؟ ناراحت میشی اگر بگم بی غیرته ولش کن؟ 😔

بعد ترک کردن فراموشی و توهم گرفت،یه ماه مارو میشناسه یه سال نمیشناسه و از همه مهمتر مامانم اجازه نمیده بیاد.

2738
امیدوارم بچه های شماهم همین نظر رو راجبتون داشته باشن. چهار روز دیگه شوهر طلاقتون بده جاتون تو خونه ...

الهی هرچی واسه من آرزو کردین سر خودتون دربیاد من نگفتم بدرد نخور گفتم تهش که آدم باید زندگی خودشو بکنه همیشه پدر و مادر به آدم نچسبیدن منظورمو نفهمیدی نفرینت هم الهی دامن خودتو بگیره.

امیدوارم بچه های شماهم همین نظر رو راجبتون داشته باشن. چهار روز دیگه شوهر طلاقتون بده جاتون تو خونه ...

من نظرمو به استارتر گفتم اگه پیامم خوب میخوندی میفهمیدی نوشتم از خانوادم دورم منظورم این بود که فردا پدرو مادر همیشه کنارش نیستن که دردی ازش دوا کنن منم از حرفت خیلی ناراحتم ودلمو شکوندی الهی سرخودت در بیاد منم سیدم واگذارت کردم به جدم بحق این ایام. دیگه هم ریپلای نکن نمیخوام باهات حرف بزنم در شان حرف زدن نیستی