2737
2734
عنوان

دارم به نامزدم علاقمند میشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 54 پست

اسی اینایی ک گفتی باهاش کنار اومده

اصلا چیزایی نیس ک کنار اومدنی باشه!

ینی اصلا عیب و ایراد نیس!!!!

بقول شوهرم میگه مثلا زن باکره باشه یا نباشه تاثیری تو شخصیتش میذاره یا چی😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آبجیم از اولی که جداشد البته عقدبود عاشق یکی دیگه شد بعد ۵سال ازدواج عاشقانه حالا شوهرش یادش افتاده اگه دعواشد بگه تو بدبودی که اولی ولت کرد🤨خیلی مراقب باشید

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎
2731
2740
قبل ازدواج ظاهر برام اهمیت نداش اما بعد عقد نمیدونم چرا انقد برام مهم شد و از چهرش بدم میومد تا یه م ...

چند سالته ؟آفرین داری عاقل میشی.ببین ریخت وقیافه واسه کسی آب ونون نشده فقط به حدی باشه که به دل بشینه کافیه.بعدم خدارو شکر کن والله اینجوری که میگی شوهرت باهمه چی کنار اومده یعنی مرد خوبیه.دیگه چی میخوای به خدا اینقدر مرد خوشتیپ وپولدار میشناسم که به زناشون خیانت کردن

راستی اینم بگم برای اولین بار دو شب پیش بهش گفتم دلم برات تنگ شده نمیدونین چقدر خوشحال شده بود. واقع ...

بهش توجه کن منم تو عقد به شوهرم توجه نمیکردم هم خودم عذاب میکشیدم هم اون ولی الان واقعا عاشقشم ولی مث سگ پشیمونم که چرا قبلا رفتارم باهاش بد بود 

اسی اینایی ک گفتی باهاش کنار اومده اصلا چیزایی نیس ک کنار اومدنی باشه! ینی اصلا عیب و ایراد نیس!!! ...

ن نمیزاره اما خیلی از اقایون اینو نمیفهمن و براشون مهمه. مهمه که زنشون با کسی نبوده باشه 😔

2706