2733
2734
عنوان

دارم به نامزدم علاقمند میشم...

571 بازدید | 54 پست

سلام عزیزان. خواستم بین این همه تایپیک منفی. حالا که یه اتفاق خوب افتاده به اشتراک بزارم اینجا. من ازدواج اول سختی داشتم بدجور توسط نامزدم پس زده شدم. اما بعد چند سال مجبور به ازدواج مجدد شدم... 

خب خدا رو شکر ❤❤❤

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا کامل توضیح نمیدید تو همون پست اول؟

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

قبل ازدواج ظاهر برام اهمیت نداش اما بعد عقد نمیدونم چرا انقد برام مهم شد و از چهرش بدم میومد تا یه مدت اینجا تایپیک میزدم که بهش علاقه ندارم و این حرفا. اما یکم نشستم فک کردم. ظاهر ادم دست خودش ک نیس حالا مثلا یه ابروی کمونی و لب قلوه ای داشته باشه هنر کرده؟ دیدم که با همه چیزم کنار اومده با طلاق قبلیم با بیماری قلبی که دارم با باکره نبودنم. همیشه منو میخندونه از گل نازک تر بهم نگفته. گفتم کاری میکنم باهم پولدار شیم بعد ظاهرشم درست میکنیم. کاری میکنم همه دشمنامون انگشت به دهن بمونن... اما یه درس یا یه تجربه..

شما که قصدت گذاشتن تاپیک مثبته قطره چکونی چرا مینویسی😕

مجبور به ازدواج مجدد شدم...

مبارکه حالا میگی چیکاکنیم

😂😂😂😂😂

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

این مدت که نامزدم تقریبا فهمیده بود من بهش علاقه خاصی ندارم. اگه به روم میزد یا اگه ابراز علاقه و محبتشو کم میکرد و ازم فاصله میگرف شاید منم بدتر و بدتر سرد میشدم. حالا میفهمم دلیل اینکه میگن وقتی همسرتون بهتون خيانت کرد یا سرد بود شما محبتتونو کم نکنید شايد اون پشیمون شه برگرده. همه پلای پشت سرشو خراب نکرده باشین🌹

2706