2733
2734
عنوان

دارم به نامزدم علاقمند میشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 54 پست
آبجیم از اولی که جداشد البته عقدبود عاشق یکی دیگه شد بعد ۵سال ازدواج عاشقانه حالا شوهرش یادش افتاده ...

نمیدونم هرکی یه شرایطی داره نمیخام قضاوت کنم ولی من با عقل الانم اگه همسرم چنین چیزی بگه حتی یه لحظم کنارش نمیمونم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم هرکی یه شرایطی داره نمیخام قضاوت کنم ولی من با عقل الانم اگه همسرم چنین چیزی بگه حتی یه لحظم ...

عاشق که بشی عقل تصمیم نمیگره ولی انشاالله که برات هیچ وقت پیش نیاد 

نمیدونم هرکی یه شرایطی داره نمیخام قضاوت کنم ولی من با عقل الانم اگه همسرم چنین چیزی بگه حتی یه لحظم ...

آره اونم قهرکرده اومده خونه بابام باید از روز اول این حرفا به طرف مقابل گوشزد شه

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎
2728
چند سالته ؟آفرین داری عاقل میشی.ببین ریخت وقیافه واسه کسی آب ونون نشده فقط به حدی باشه که به دل بشین ...

اره منم همین فکرا رو کردم نمونش نامزد سابقم که یه جو انسانیت نداش. من 25 سالمه

نخور غم گذشته گذشته هاگذشته... مهم اینه ک ازیه جایی متوجه اشتباهت شدی مهم الانه ک باعشق داری ادام ...

تا میتوتم میخوام براش جبران کنم خیلی اذیتش کردم قبلا 😔الهی فداش شم همه بهم میگفتن نکن این کارو باهاش ولی من گوش نمیکردم 

عزیزم باقبلی عقدبودی بااین چه جوراشناشدی دوس داشتی بگو

هر دو سنتی بود. اولی خیلی بچه بودم خیال میکردم مث بقیه دخترای فامیل خوشبخت میشم اما بدترین تجربه هارو داشتم نمیدونین چقد خانوادش اذیتم کردن چقد خودش... دومی هم یکی از اقوام دور معرفیش کرد یه بار جواب منفی دادم اما دوباره پیگیر شدن پیگیری اینا همانا و فشار خانوادم همانا. نزاشتن جواب منفی بدم. فردای روز عقد رفتم بیرون نشستم گریه کردم صبح تا شب. الان دوماه بود شبو روزم گریه بود.طوریکه بفکر طلاق بودم. اما کم کم مهرش داره میره تو دلم امیدوارم ادامه داشته باشه

2738
2706