2737
2734
عنوان

شوهوم حوصله اش سر ميره

335 بازدید | 27 پست

گير ميده به چيزاي الكي

الان گير داده

چرا مهموني نميريم تو از ادم به دوري

ميگم تو كرونا كسي دعوت كرده كه نريم؟؟

ميگه ما دعوت كنيم!!!!

الان من باردارم از روزي كه مامانش فهميده باردارم نگفته بريم خونشون

تازه اثاث كشي كرديم اثاثا هنوز چيده نشده هنوز خونه خاليه

گير داده ما دعوت كنيم

چرا وقتي باردارم بايد بي دليل مهموني بدم؟؟؟

اونم خانواده شوهرم كه ميان اينجا حتي تو چيدن سفره كمك نميكنن!!!

سر من دادو بيداد ميكنه كه تو مارو از ادم به دور كردي

به خدا مامانش تا قبل بارداريم هر روز زنگ ميزد بيايد اينجا

دقيقا كودكه يهو بهونه الكي ميگيره

مرنج و مرنجان

وقتی مهمونی دارید

انقد صداش کن وازش تو همه چی کار بکش 

بفهمه مهمونداری چیه 

لابد یه تنه مهمونی را مینداختی تاحالا

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم وقتی ارومه باهاش حرف بزن و بگو الان شرایط خوب نیست و من شرایط مهمونی گرفتن ندارم و من الان خیلی باید مواظب خودم باشم و من الان بیشتر در معرض خطرم 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2738

بگو تو از آدم به دوری که میخوای زن حامله ت مهمونی بده تو کرونا...بگو خیلی مهمونی دوست داری زنگ بزن بریم خونه مامانت

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
عزیزم وقتی ارومه باهاش حرف بزن و بگو الان شرایط خوب نیست و من شرایط مهمونی گرفتن ندارم و من الان خیل ...

چندين بار گفتم

ميخواست بره سفر با پدر مادرش دكترم نذاشت گفت جفتت پايينه منع سفر داري

الان دلش پيش مامان باباشه

مرنج و مرنجان
بگو باشه بیام فقط غذا از بیرون بگیر. خونه رو هم مرتب نکن. بگو کمرم درد میکنه. لک دیدم میترسم. 

چند بار همين كارو كردم

برد بيرون خانوادشو

خيلي هزينه اش زياد شد

ولي واسه خانوادش كليه اش رو هم لازم باشه ميفروشه

مرنج و مرنجان