2733
2739
عنوان

دخترم بیچارم کرده دلم میخوادموهامو بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 89 پست
وااااااا  میشه بدونم رفتاراش چطوریه چکارا میکنه  نمدونم تو ده ماهگی چ رفتارایی باید داشت ...

بذار بچگیشو بکنه زیاد سخت نگیر ک واست سخت میگذره

دوست دارن همه چی بهشون بدی همه جا رو بهم بریزن براش کارتون بذار تا سرش بیشتر به اونا گرم بشه دختر من تازه یاد گرفته قهر میکنه خودش و پرت میکنه زمین و هی خودشو میماله بهم ک نازشو بکشم و دعواش نکنم

هم از کاراش حرصم میگیره هم خندم😂😂😂

کلا شیرینن تو این دوران قدر لحظه هاتو بدون و خوش بگذرون باهاش☺️☺️☺️☺️

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
دختر منم 14 ماهشه هنوز بیداره داره کارتون میبینه

یعنی چی بیداره؟؟؟شب نخابید؟؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی بیداره؟؟؟شب نخابید؟؟؟

نه 

البته چرا ساعت 2:30 بیدار شد و دیگ نخوابید

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
فکمیکردم  بیش فعاله پس بدترینم هس  عادیه پس اخه بچه‌ای دیگرو میبینم آرومن ادم بطور ط ...

برو خداتو شکر من

چشام از بیخوابی زیرش کبود شده

پوستم کدر و زشت

روحم خسته

ظهر هم فقط ۱ ساعت میخوابه

کل روز هم در حال گریه و غر زدنه

از بغل هم در نمیاد

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻
2731
بذار بچگیشو بکنه زیاد سخت نگیر ک واست سخت میگذره دوست دارن همه چی بهشون بدی همه جا رو بهم بریزن برا ...

کارتون اصلا تعطیل نگا نمیکنه 

فقط اهنگ ک میزارم میره سمت تی وی 

ک و نشو تکون میده 🤣

بذار بچگیشو بکنه زیاد سخت نگیر ک واست سخت میگذره دوست دارن همه چی بهشون بدی همه جا رو بهم بریزن برا ...

وای پسر من ۱۰ ماهشه سرش داد میزنم یا عصبی میشم یهو دستشو میزاره رو پام تو چشام با حالت بهت نگا میکنه یعنی با من بودی🤣🤣انقد دلم برا اون لحظه ش قنج میره فداش شم

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
نه  البته چرا ساعت 2:30 بیدار شد و دیگ نخوابید

هیچی خاب شب برا بچه نمیشه.

کودکت به خاب شب عادت بده.کوتاهی قد حساسیت وکند هوشی میاره.یا میدونی ی چیزی تو بدن باعث قد کشیدن و تقویت سیستم بچه میشه که فقط شب موقع خاب تولید میشه.وقتی کودک خابع اثر داره.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
وای پسر من ۱۰ ماهشه سرش داد میزنم یا عصبی میشم یهو دستشو میزاره رو پام تو چشام با حالت بهت نگا میکنه ...

بابا منم دعوا میکنم قبلا زباد میکردم ولی فهمیدم نمیفهمن پشیمون شدم 

اصلا توجه نمیکنه میخنده میره ینی منظورش ب مال چپم 🤣

2738
بابا منم دعوا میکنم قبلا زباد میکردم ولی فهمیدم نمیفهمن پشیمون شدم  اصلا توجه نمیکنه میخنده می ...

استارتر برا استخدامی میخونی؟

منم دارم میخونم ولی اصلا وقت نمیکنم بعضی روزها

شما چه ساعت های میخونی

شب تا صبح؟

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻
نه عزیزم شما که از بقیه بچه ها خبر نداری دروغی هست که ذهنت باور کرده همین

😥😥😥😥

۱۱ شب خیلی دیره برای خواب بچه

ساعت ۸ باید خواب باشه عزیزم

صبح زود بیدارش کن و توی روز سرشو گرم کن

بعدازظهرم نذار بخوابه تا شب خواب آرومی داشته باشه

بعد شما شبا کار میکنی کوچولوت خوابش سبکه همون صداهای کم و نور لپ تاپ رو هم حس میکنه و بیدار میشه

یا باید خودتم شب بخوابی یا کاری کنی که حسابی خسته بشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
بابا منم دعوا میکنم قبلا زباد میکردم ولی فهمیدم نمیفهمن پشیمون شدم  اصلا توجه نمیکنه میخنده می ...

ای خدا عزیزم🤣🤣

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706