2726

ده ماهش سده 

ساعت یازده شب میخوابه  وسطایخواب بیدار نیشه شیر میدم 

بعد یهو میبینم ساعت سه چار بیدار شده میاد سراغ من اخه من بیدارم 

کار دارم 

ازساعت چار تا الان بیداره  خیلی خوابش میادا 

ولی نمیخوابه 

فقط روی من میره بالا خیلی اذیت میکنه  کلا خوابش خوب نیس چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب برو پیشش دارز بکش وقتی خابید .شما بلند شو به کارت برس‌

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

هیچ بچه ای کم خواب تر و بدخـابتر از بچه های من نیست

شب تا صبح ۱۰ بار بیدلر میشن

الانم ۱ ساعته رو پامه که دوباره بخوابونمش

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻

دختر منم 14 ماهشه هنوز بیداره داره کارتون میبینه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بیارش خونه ما با دخترم بازی کنه😍😍😍

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
دختر منم 14 ماهشه هنوز بیداره داره کارتون میبینه

وااااااا 

میشه بدونم رفتاراش چطوریه چکارا میکنه 

نمدونم تو ده ماهگی چ رفتارایی باید داشته باشن بطور طبیعی

هیچ بچه ای کم خواب تر و بدخـابتر از بچه های من نیست شب تا صبح ۱۰ بار بیدلر میشن الانم ۱ ساعته رو پ ...

فکمیکردم  بیش فعاله پس بدترینم هس 

عادیه پس اخه بچه‌ای دیگرو میبینم آرومن ادم بطور طبیعی میگه این بچه چرا اینجوریه 

چون همش دنبال من هسش کلافه شدم 

وااااااا  میشه بدونم رفتاراش چطوریه چکارا میکنه  نمدونم تو ده ماهگی چ رفتارایی باید داشت ...

اون کتابهایی که غرق خوندشون میشی.

دو تا کتاب کودک  بخون.که بدونی بچه تو این سن به بوی و وجود ماماتش حساسه از پیشش پا میشی میفمه که نیستی‌.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706