2737
2739
عنوان

دعا كنيد زود بي دودسر طلاق بگيرم

2052 بازدید | 31 پست

برام دعا كنيد تا راحت شم از دستش خيلي اذيتم ميكنه من ام اس هم از دستش گرفتم همين امشبم موهامو كشيد و كوسن پرت كرد و صورتمو گاز گرفت و اينا 

نميتونم كلا مشكلاتمونو  بگم چون مفصله تازه اخلاق بدم داره تو گوشيش هم كار بد ميكنه.... 

دعا كنيد ان شاالله به حق امام حسن مجتبي (ع) كه كريم اهل بيت هستند هر چه زودتر طلاق بگيرم ازش. الان از ترس نميتونم بخوابم خداروشكر خودش خوابيد دندونمم درد ميكرد ولي اون ديگه مهم نيست نميدونم چكنم

چرا اینقدر اذیتت میکنه مشکلش چیه باهات

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چرا دعواتون میشه ؟ مشگلش چیه انقد اخلاقش بده ؟ حتمن ی جای کار گیره  

نميدونم والا 

چيزاي بدم از تو اين اينترنت ديده و ياد گرفته فك كنم .

كلا اين مرد نيست مرد من 

دلم به حال خودم ميسوزه كه چند سال عمرمو به پاي چنين مردي گذاشتم اين دفعه جدي طلاق ميگيرم 

حيف كه الان نميتونم جايي برم نصفه شبي و امروزم كه جمعست و خير سرش خونست

همش ميترسم خواب باشم و يا بياد يچيزي بگه يا اذيتم كنه واسه همين امشب با اينكه خوابم ميومد و دندون درد داشتم و مسكن هم خوردم نميتونم از ترس بخوابم تو روزم كه جمعست و خونست ديگه بد تر 

خدايا كمكم كن

2706