2733
2734
عنوان

من از یکی خوشم اومده نمیدونم چکار کنممم :(

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 47 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم به دخترا گرایش داره 

منظورت ندارست؟

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2742
الکی نگفتن واقن ترنسه  جسمش دختره ولی روحش پسر :(

اگ باهات اوکی بشع میتونی کنار بیای؟

خواهرا واسه حل مشکلم یه صلوات مهمونم کنید😔خدایا چیزی نشه😔۹/۹/۹۹اتفاق خوب زندگیم افتاد و من شاادم و بدون هیچ دغدغه ای عزیزانمم حالشون خوبه😊😄
الکی نگفتن واقن ترنسه  جسمش دختره ولی روحش پسر :(

اگه دوسش داری  و میدونی ک احتمال داره اونم دوست داسته باشه خب بهش بگو تغییر جنسیت بده البته اگه خانواده ی داری ک بااین چیزا کنار میاد

2738

من نفهمیدم اول گفتی پسره بعد الان میگی جسمش دختره 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

سلام کاربری آقام...

ی بار واسه نجات خودم و بخاطر در خطر نیفتادن اسلام و ارزش های آرمانی انقلاب و حفظ اخلاق ، ب یکی گفتم ترنسم تا دست از سرم برداره ...  

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
ایشالا که کات میکنن :)😅

ن بیچارع خدانکنع اهل رل نیسم فق کراش زدم یادم میرع چن روز دیگع لحنتیع جذاب😒😂😂

خواهرا واسه حل مشکلم یه صلوات مهمونم کنید😔خدایا چیزی نشه😔۹/۹/۹۹اتفاق خوب زندگیم افتاد و من شاادم و بدون هیچ دغدغه ای عزیزانمم حالشون خوبه😊😄
2706