2737
2734
عنوان

بخیه های جذبی بینی توروخدا بیاید

282 بازدید | 52 پست

من ۱۳ روزه بینی عمل کردم بخیه های داخل بینی که جذبی هستن با چراغ قوه نگاه که میکنم خیلی شله بخیه

اما این یکی سوراخ بینیم خیلی بخیه اش محکم میترسم دماغم فرمش برگرده و زشت بشه الان خیلی قشنگه ممکنه بخیه شل شده باشه و بیوفته دماغم تغیرکنه

ب دکترت نشون بده واسه من بخیه زیر بینیم کلا باز شد بعد گفت هرموقع بخوای میشه دوباره بخیه بزنم ک حالتش بهتر بشه ک من دیگه بیخیالش شدم ، ولی حتما برو دکتر کسی نمیتونه نظر بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اصلا نگاش نکن چون حساس میشی، از خود دکترت بپرس،ولی بنظرم روش فوکوس نکن،فقط نزار ضربه بخوره و تا هر و ...

به دکترم گفتم احساس میکنم شل گفت نه حساس نشو انگولک نکن چیزی نیست الکی نگرانی

2740
وای جدی خداخیرت بده بااینکه دکترم گفته چیزی نیس اما هی تو نت سرچ میکنم میترسم 

اره بابا اونا باید بیوفتن الکی نترس

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
نگران نباش عزیزم  داره جذب میشه به خاطر اونه بعدا سرم بزنی هی شل تر میشه تا اینکه بیفته. ...

همش با سرم شست و شو میدم یکی از سوراخای بینیم و نگاه میکنم خیلی بخیه محکمی هست حالا نمیدونم بخاطر اینه که داخل بینیم ورم داره اینجوری فکرمیکنم یانه اما این یکی سوراخ خیلی راحت نخ بخیه بینیمو میبینم به دوطرف بینی وصل شده یه نخ صاف

همش با سرم شست و شو میدم یکی از سوراخای بینیم و نگاه میکنم خیلی بخیه محکمی هست حالا نمیدونم بخاطر ای ...

جفتشون میوفتن 

دکترمم گفت موقع شست و شو اگه از دماغت نخ بخیه اومد بیرون طبیعی نترس اما واقعا میترسم ک نکنه یدقت نیا ...

😂😂😂

2706