2752
2734
عنوان

بخیه های جذبی بینی توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 52 پست
شب قبل عمل زیر پتو میلرزیدم توی اتاق عمل دنبال راه فرار بودم اما دیگه دیر بود ولی خب گذشت تموم شدورف ...

من چقد شجاع بودم با سه تا بچه کوچبک😂😂😂

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چقد شجاع بودم با سه تا بچه کوچبک😂😂😂

وای خدا کی ازتون مراقب کرد بعدش خوبه بچه ها ضربه ای نزدن به بینی به هرحال متوجه نمیشن که 🤣🤣

ماشالا چه دلی داشتیی افرین بهت 

وای خدا کی ازتون مراقب کرد بعدش خوبه بچه ها ضربه ای نزدن به بینی به هرحال متوجه نمیشن که 🤣🤣 ماشال ...

خودمو شوهرم مادرشوهرم روزای اول نه بچهام ماشالله عاقلن چسب دیدن فهمیدم درد داره نزدیکم نمیشدن میگفتن مامان ممل کرد😂

خودمو شوهرم مادرشوهرم روزای اول نه بچهام ماشالله عاقلن چسب دیدن فهمیدم درد داره نزدیکم نمیشدن میگفتن ...

اخی عزیزمممم ماشالا بهشون

منم بعد چهار روز سرپا شدم اما سرگیجه داشتم یهومیخاستم بخورم زمین امپول دادع بود برای سرگیجه اما نزدم

اخی عزیزمممم ماشالا بهشون منم بعد چهار روز سرپا شدم اما سرگیجه داشتم یهومیخاستم بخورم زمین امپول دا ...

منم از روز چهارتنهاسدم