2733
2734
عنوان

کسی اینجا عرب هست ؟

338 بازدید | 31 پست

سلام

این زبان عربی ای که شما بلدین و باهاش حرف میزنید و مینویسین همون زبان عربی ای هست که مردم عربستان و قطر و امارات و ... بلدن و اونام مینویسن و حرف میزنن ؟ یا اینکه فرق دارن ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا عربیا ایران مثل عربستانی های هستن که زبونشون مشکل داره کلماتو نیمتونن خوب ادا کنن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام یازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار 

دوستم دورگست یعنی مامانش مال بحرین و پدرش مال ایرانه

و خب ازش که پرسیدم گفت لهجه های هر کشوری فرق داره ولی خب میتونیم با کشورای دیگه که لهجه متفاوتی دارن هم صحبت کنیم

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

سلام نه .لهجه ی هر کشور فرق میکنه .لهجه اماراتی عراقی کویتی و عربستانی .لهجه ی ما بین کویتیا و عراقیاس ک به عراقیا نزدیکتره .ولی بازم فرق میکنه 

بسم الله الرحمن الرحیم.میشه لطفا واسم یه صلوات بفرستید ❤️ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

نه عزیزم عربی فصیح  که تو مدرسه خوندیم ولی کشورای عربی لحجه های متفاوتی دارن به شکلی که یه عرب مصری متوجه صحبت‌های عرب عراقی نمیشه

بگذار در پناه  شب از ماه  بار  بردارم بگذار  پُر  شَوَم از قطره های کوچک ‌باراناز قلب  های  رشد  نکرده از حجم ‌ کودکان  به دنیا نیامده بگذار  پُر  شَوَم شاید  که عشق  منگهواره 

لهجه فرق میکنه

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
خیر یعنی فرق دارن ؟ الان اگه کسی از عربستان باهاتون صحبت کنه راحت میفهمین چی میگه یا نه ؟

بله عزیزم متفاوته، من عرب نیستم ولی خیلی از دوستان عرب هستن 

عرب زبان های ایران زبانشون بت کلمات فارسی آمیخته است 

این رو دقیق نمیدونم شاید متوجه بشن 

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
2706