2737
2734
میشه تاپیک اخر منم سر بزنید

بله عزیزم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱۰۰۰ تا ...انشالله همه حاجت روا بشن..التماس دعا دارم از هرکی ک این پیامو میخونه واسم دعا کنه شنبه جواب آزمایش آمینوسنتزم میاد انشالله بگن بچه سالمه 🙏❤

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

۱۰۰ تا 

دعام کنید 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

200تامن..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2740
۱۰۰۰ تا ...انشالله همه حاجت روا بشن..التماس دعا دارم از هرکی ک این پیامو میخونه واسم دعا کنه شنبه جو ...

برای سلامتی نی نی تو دلت و خودت آیت الکرسی میخونم، تو هم با نی نی تو دلت دعا کن منم مادر بشم❤🌷

برای سلامتی نی نی تو دلت و خودت آیت الکرسی میخونم، تو هم با نی نی تو دلت دعا کن منم مادر بشم❤🌷

خیلی ممنون عزیزم...انشالله هروقت ب صلاحت باشه بهت نی نی سالمو صحیح میده..منم بعد کلی درمان باردار شدم دلم نمیخواد ازدستش بدم فقط سپردم بخدا

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706