2733
2739
عنوان

خانما واقعا حالم بده مامانم میگه میخوام واسه بابات زن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 12093 بازدید | 326 پست
شما چرا خودتون دارید میبرید و میدوزید؟ اصلا اون خانم راضی هست با پدر شما عقد کنه؟

نمیدونم از کجا معلوم قبول نکنه 

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باباشون فوت کرده عموشون با مادرش ازدواج کرده.

حالا مامانش میگه اون زن عمو رو واسه عموتون که الان باباتونه بگیرم.

درسته اسی جون؟

ولی خدایی مغزم پیچید بهم

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2728
باباشون فوت کرده عموشون با مادرش ازدواج کرده. حالا مامانش میگه اون زن عمو رو واسه عموتون که الان با ...

آره 

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
فکر کنم اختلاف سنیش با زن عموت زیاد باشه .مامانتو بترسون بگو میشه سوگلی .بعدش مگه پدرت خیلی پولداره؟ ...

از لحاظه مالی میتونیم خودمونو تامین کنیم از لحاظه ظاهریم بگم مامانم میگه عموتون جوون بود اومد بالای سر ما و حقشه زنه جون تراز خودش داشته باشه این وسط بچه هاو زن عموتم یه سرپرست دارن

2738
خودش چی میگه

کی؟زن عموم نمیدونه بابامم نذاشتم چیزی بشنوه

باباتم حق زندگی داره همش که نباید مسئول کسی باشه بیچاره😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

یعنی این روند تو طایفتون ادامه داره و دور از جون هر زنی بیوه شد مسولیت  پر کردن رخت خوابش با عموتونه؟جور ديگه نمیشه کمک کرد؟یعنی چی آخه؟ چرا زنا اينجور شدن فوری قبول میکنن😐

آدم حس میکنه عموت منتظره ببینه دیگه کی پاش لب گوره بره زنشو عقدش کنه

یعنی واقعا عموت موافقه؟؟؟

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

چنتا عمو داری ؟

مامانت به این فکر کرده هرکدوم از برادرشوهراش فوت کردن بره جاریشو بیاره با شوهرش عقد کنن؟؟؟چه دلی داره. این رسما ظلمه باورکنین کار درستی نیست 

خدای مهربون شکرت😍
2706