2737
2739

من پدرمو از دست دادم و بعد از سالگرد پدرم عموم که هفت سال از مادرم کوچیک تر بود مادرمو عقد کرد تا ما سرپرست داشته باشیم حدود هیفده سال پیش الان متاسفانه یه عمو دیگه ام فوت کرده که زنه بیست و هشت ساله داره با دوتا بچه چهار ساله و دوساله (اینم بگم زن عموم با عموم خیلی اختلافه نظر داشتنو هر روز دعواشون بود و چند بارم زن عموم به عموم خیانت کرد دیگه در چه حدش نمیدونم)الان مادرم میگه اونا باید یه سرپرست داشته باشن ولی من مخالفم میگم اگه عموم مسولیتیم در قباله بچه های برادرش داره در حقه ما انجام داده الانم بهشون کمک میکنیم ولی نه اینکه بخوام عقدش کنم برای بابام واقعا حالم بده نمیدونم چیکار کنم

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

باباته یا عموته😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باباته یا عموته😐

عمومه ولی من تواین هیفده سال بهش میگم بابا

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
پدرت اچار فرانسس هرکی شوهرش مرد باید بره زنشو عقد کنه؟؟؟نظر  پدرت چیه؟

منم دقیقا همینو به مادرم گفتم 

2740
وای عموت چند سالشه؟

سیو شش اون عموم که فوت کرده سیو دوسالش بوده

مادرت پشیموت میشع.مورد بوده بعد ده سال زن اول شوهرشو مجبور کرده دومو طلاق بده‌.البته شوهره و زن دومه یواشکی با هم در ارتباطن.

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
2706