2737
2734
عنوان

خانم های چادری و با حجاب تشریف بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 39 پست
حس میکنم از اون چادری های با کلاسی!😍

ممنونم از انرژی مثبتت

من تا ۴سال پیش بسیار ساده پوش با یه قجری ساده بودم،تا یکی‌از دوستای دبیرستانمو دیدم که خیلی مرتب بود و میگفت یه خانوم چادری همیشه باید بهترین باشه...همیشه تمیز و اتو کشیده باشه ....منم راه افتادم😊

کیف و کفش خوووب

روسری خوووب

و چادر خوب

ما باید مبلغ های خوبی باشیم.که یکی دیدمون ضعف کنه ازین اصالت و عزت نفس.

دیگه سعی کردم اونچیزی که دارم‌رو خیلی ترتمیز و ست بپوشم 

القصه خواهر...هرمدلی به یه نفر میاد.ولی همون مدل دوخت هاش فرق میکنه ...جلابیب رو میپوشیدم رو سرم خوب واینمیستاد گفتم همه ی سایز سه هاشو اورد هد هاشو گذاشتم رو هم بزرگترینش رو برداشتم‌حواست به اینم باشه.

من مشهدم میرم نمایندگی های نیکزاد تو بازار رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی من تو دلم مونده ازین سرآستین های گلدوزی شده یا نگین کاری بپوشم...تو سر بقیه قشنگه اما فکر میکنم واسه خودم خوب نیست...شوهرم میگه چادر نباید جلب توجه کنه🤦‍♀️

شاید یکی از چادرهای قدیمیمو برداشتم گلدوزی بهش چسبوندم و یا رو خط استین جده ام مروارید مشکی دوختم😁

نمیدونم...ولی تو دلمه

ممنونم از انرژی مثبتت من تا ۴سال پیش بسیار ساده پوش با یه قجری ساده بودم،تا یکی‌از دوستای دبیرستانم ...

مرسی از راهنماییت عزیزم 😍😍

کاش پیشم بودی با هم میرفتیم خرید🤣

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2728
راستی من تو دلم مونده ازین سرآستین های گلدوزی شده یا نگین کاری بپوشم...تو سر بقیه قشنگه اما فکر میکن ...

هر کاری دلت دوست داره انجام بده 🤗

تفاوت جده و عبا چیه؟

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738