2737
2734

سلام خانم ها؛

من تو دوران مجردی چادری بودم، ولی ازدواج که کردم دو تا بچه شیر به شیر خدا بهم داد و چون سختم بود چادر سرم نکردم دیگه و مانتو های بلند تا مچ پا و گشاد تنم میکردم.

الان بچه ها دیگه یکم بزرگ شدن و بغل کردن ندارن،

حالا دوباره میخوام چادر سرم کنم ولی نمیدونم چه مدل چادری بخرم که هم قشنگ باشه هم توش راحت باشم. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

قبلا عبا عربی سرم میکردم.

از مدل هایی که میچسبن به تن خوشم نمیاد.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره چاق باشی لاغر یا چی .‌ 

من لاغرپ عبا میپوشم خیلی بم میاد😍 اگه هم چاقی ازون چادر ساده بدون آستینا بپوش . ساده ی سادن . 😍 البته اگه لاغر باشی باز این بدون آستینا بهت میان اینا هم به چاق میان هم ب لاغر

کاربری برا دونفر .

منکه حسنا دارم راحت وشیکککک

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2738

مدل دانشجویی خوبه  گشاد و راحته  مدل حسنا هم حجاب کامله هم برای سر کردن راحته  روی کمرت بسته میشه مدلاش رو تو نت سرچ کن ببین

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
ساده از همشون خوبه

ساده دارم.

نمیتونم جمع و جورش کنم بعد بچه هامم مدام یچیز ازم میخوان ،میخوام دستام آزاد باشه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706