2737
2734
عنوان

خواهرم خیلی رو مخه بیاین ببینین حق دارم ازش دلگیر شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 57 پست
خدا رحمت کنه مادرتونو ولی عزیزم بی خیال دیگه زمونه زمونه‌‌ی یه تومن دو تومن نیست بخدا بگیریش یه شهرو ...

دیونمون کرده بخدا .هر روز زنگ و فحش میده .داداشام طلاها رو بردن فحشش گیر من میاد موندم این وسسط من چیکارم 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
شرعی و قانونی اینجوری تقسیم میشه البته پدرشوهر من الان داره ارثشو تقسیم میکنه به دختر و پسر داره مس ...

ماهم بین دختر و پسر تبعیض قائل نشدیم،،،هم پدربزرگام،هم پدرم ارث رو بین دختر و پسر به شکل مساوی تقسیم کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

3تومن بوده دیگ یه تومن قرض زنداداشتم تو بگیر به اونم بگو یه  تومن باید بدی به خواهر بزرگمون تا ...

هیچ رقمه راضی نمیشه هی داره فحش میده و نفرین می‌کنه حالا خوبه من چیزی دستمو نگرفته نه طلایی نه پولی   

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
میدونم تو الان لازم داری ولی این پول تمام و کمال خیرات کنید برا مادر عزیزتون  بدین برای بچه ها ...

والا راضیم این پولو خیرات کنیم به خودش گفتم ولی راضی نمیشه .منم زورم میاد اون بخورش

خیرات کنید واسه مادرتون 

دلم میخاد اینکار بکنم بهش گفتم میگه نه چکاریه بدین من

خب به زنداداشت بگو بده به شما وجلوی خواهرت هم وایسا 

زنداداشم میترسه .هم دلش نمیاد به اون بده هم میگه حوصله دعوا رو ندارم یعنی هر روز فحش و دعوای با این خواهرم

زنداداشم میترسه .هم دلش نمیاد به اون بده هم میگه حوصله دعوا رو ندارم یعنی هر روز فحش و دعوای با این ...

پس بگذر از اون پول و با خواهرت قطع رابطه کن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2740
سر یه تومن دعواس؟ یه تومنه کاری نمیشه کرد حرمت همدیگه رو نگه دارین یه تومن پولی نیست 

خب من میگم یزار خیرات کنیم یا بدیم جای نماز و روزه قبول نمیکنه .خب دلم نمیخاد این پول بره تو جیبش مطمعنم مامانم راضی نیس اینطور

داداشتو میندازی وسط میگی حساب کتاب کنه خواهرتم دوتومن را باید پس بده  ۱۲۰۰ سهم داداشتون  ...

عزیزم طلا های مامانم گیر داداش و زنداداشم اومد .دیگه کاری با این پول نداره

چرا بین دختر و پسر تبعیض قائل میشین؟مگه مردا چیشون از زنا بالاتره ک ۱۲۰۰برا پسر باشه،،۶۰۰برا دختر،؟؟ ...

بخدا طلهای مامانم گیر داداشام اومد واسه همین با این پول کاری نداره