2726
عنوان

خواهرم خیلی رو مخه بیاین ببینین حق دارم ازش دلگیر شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 57 پست

خدا رحمت کنه مادرتونو ولی عزیزم بی خیال دیگه زمونه زمونه‌‌ی یه تومن دو تومن نیست بخدا بگیریش یه شهروند بری بیایی تمومه پس کلا بیخیالش شو انشالله خدا روزی خودتو همسرتو زیاد کنه جبران بشه برات بذار خواهرات واسه یه تومن دو تومن خودشونو جرررر بدن

خدا رحمتش کنه..چه خواهر افعی!! ببخشیدا

خیلی .همیشه دعواش سر پوله 

فقط دلش میخواد بکنه از این اون

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این که چیزی نیس خاله من خونه پدربزرگ خدابیامرزمو بالا کشیده پررو پررو زنگ میزنه به مامان میگه سهم تو ۱۰ تومنه والا از سال ۹۳ تا الان همه چیز گرون شده جز سهم ارث مامان من😂😂😂😂.

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care

میدونم تو الان لازم داری ولی این پول تمام و کمال خیرات کنید برا مادر عزیزتون 

بدین برای بچه های محک داروتهیه کنن 

یاپیتزا بخرین ببرین برابچه های کوچولوی شیرخوارگاه 

بدین ب مستحق 

بزارید هزاربرابر ب روح بزرگوارشون برسه 

این ۳تومن دست من و شماباشه تو یِ هفته تمامِ ولی برا مادرتون نور میشه و بهش میرسه💚☘

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
بگو حق کنه حرف اضافه هم نباشه .جلوش وایسا  اگر هم نمیتونی از پول بگذر چون خیلی کمه مقدارش  ...

درسته کمه ولی خو زور داره ۲تومن برده از مامانم با اینکه گفته پس میدم 

حالا میخاد اون یه تومنم به جیب بزنه

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
نه خب ندیدبهش حرف زور میزنه

آره واقعا همیشه زور گفته چون هیشکی جرعت نکرده جلوش وایسه

بگو خودت پولو برگردون

منم به زنداداشم گفتم بهش بگو تو اول تکلیف اون دوتومن روشن کن بعد بیا این یه تومن ببر

درسته کمه ولی خو زور داره ۲تومن برده از مامانم با اینکه گفته پس میدم  حالا میخاد اون یه تومنم ...

خب به زنداداشت بگوبده به شما وجلوی خواهرت هم وایسا 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
در اصل سه تومن رو باید بین همتون تقسیم کنه . خواهرتون الان دین به گردنشه .حق الناسه

اصلا حالیش نمیشه .اون یکی خواهرم میگه من نمیخام بزار گیر تو بیاد بزنی بزنی به زخمی

2706