2737
2734
عنوان

خواهرم خیلی رو مخه بیاین ببینین حق دارم ازش دلگیر شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 57 پست

داداشتو میندازی وسط

میگی حساب کتاب کنه

خواهرتم دوتومن را باید پس بده 

۱۲۰۰ سهم داداشتون 

نفری ششصدهم سهم خواهرها 

البته اگه چهارتا بچه این

شده بزور بکنین ازش نزارید حقتونو بخوره

وا سه تومن پوله ؟؟؟؟ که دعوا کنید سرش 

دعوا نداریم اون داره زور میگه

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثر آدما به اندازه نیازشون دارن ولی به اندازه طمعشون ندارن

خدا به خواهرت انصاف بده و چشم سیری

یه تومن پولی نیست که به خاطرش دعوا میکنه اصلا خیلی اصرار کرد بگید دو تومن رو هم بیاره با این یه تومن همه رو تقسیم کنید ورثه ای

یه تومن چی میشه آخه تو این شرایط ولش کن برای یه تومن آبروریزی نکنین بهتره

حالا من هیچی می‌گذرم ولی بهش گفتم بزار خیراتش کنیم .یا بدیم برای نماز روزه ش باز قبول نمیکنه 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2728
داداشتو میندازی وسط میگی حساب کتاب کنه خواهرتم دوتومن را باید پس بده  ۱۲۰۰ سهم داداشتون  ...

چرا بین دختر و پسر تبعیض قائل میشین؟مگه مردا چیشون از زنا بالاتره ک ۱۲۰۰برا پسر باشه،،۶۰۰برا دختر،؟؟؟؟

بعضی وقتا از همجنسام بخاطر اینکاراشون متنفر میشم

خواهرت پولو برگردونه سه تومن بین همتون تقسیم بشه 

راضی نمیشه اصلا میگه باید یه تومن بفرستین برام

بعضی وقتا ب خودم میگم خوشبحال پدرمادرایی ک یه قرونم برا بچه هاشون نزاشتن حداقل در اینده ب مشکل نمیخورن..وقتی سر ۳تومن اینکارو میکنن پ اونایی ک میلیاردی ارث گذاشتن بچه ها همدیگه رو میکشن دیگه..

چ دنیای گندیه همش ته ته دلم از خدا میخوام منو پیش مرگ پدرمادرم کنه مرگ حقه دیروزود باید بریم..حالم از این دنیا و ادماش بهم میخوره

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
چرا بین دختر و پسر تبعیض قائل میشین؟مگه مردا چیشون از زنا بالاتره ک ۱۲۰۰برا پسر باشه،،۶۰۰برا دختر،؟؟ ...

خدارو قبول داری 

خدا گفته این

من قانونی که خدارو گفته گفتم و به علم خدا بیشتر از خودم ایمان دارم

2740
اگه سه تومن رو بذارید وسط تقسیم کنید بین خودتون سهم داداشت از یه تومنم بیشتره اون خواهرت یه چیزی هم ...

عزیزم من میگم بهش بزار این یه تومن بدیم نماز و روزه برا مامانم حداقل یا خیرات کنیم راضی نمیشه .در ضمن برادرم و زنداداشم طلا های مامانمو بین خودشون تقسیم کردن .به ما دخترا چیزا ندادن .خواهرم از این زورش گرفته

چرا بین دختر و پسر تبعیض قائل میشین؟مگه مردا چیشون از زنا بالاتره ک ۱۲۰۰برا پسر باشه،،۶۰۰برا دختر،؟؟ ...

شرعی و قانونی اینجوری تقسیم میشه

البته پدرشوهر من الان داره ارثشو تقسیم میکنه به دختر و پسر داره مساوی میده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بگذر از این پول بذار ببره خدا روزی رسونه بی حسابه. تو دید و دلت رو باز کن خدا از مال دنیا بی نیازت ...

کاش راضی شه بدیم خیرات برای مامانم  

2706