2733
2734
عنوان

باهمسرانتون چطوری آشناشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 127 پست
چی هس؟

یه اپلیکیشن مثه تلگرام و اینستا و اینا.. 5 سال تموم شد دیگه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
ن بابا     سوار ماشینش بوده  یهو می بینه تو پیاده رو یه دختر قدبلند داره راه میره ...

پلنگ😂😂😂👌🤩

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پلنگ😂😂😂👌🤩

اره والا 

انقدر هول بود و سریع پرید تو مغازه 

همه برگشتن نگاش کردن 

منم دیدم نیششش تا ته بازه منو نگاه می کنه یه اخم ناجور کردم بهش و رومو برگردوندم

بعدها گفت انگار یه سطل اب یخ ریختن سرم با اون اخمت😂😂 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2742

من و شوهرم دختر عمو پسر عمو هستیم‌و از بچگی‌ با هم بودیم تا ااینکه دیگه کلا مث برادرم شده بود واسمون .کلا دختر‌ پسرامون باهم راحتیم مث خواهر برادر.از موقعی هم ک رفت دانشگاه هر دختری بهش زنگ میزد شمارشو میداد بهم میگفت زنگ بزن دعواش کن بگو به نامزدم زنگ نزنین😐منم چون واقعا به اندازه داداشم دوسش داشتم زنگ میزدم دعواشون میکردم که به نامزدم زنگ نزنین🤭

از موقعی هم که دوم دبیرستان بودم همش بهم میگفت من یک نفر رو دوس دارم چجوری بهش ابراز علاقه کنم که ازم بدش نیاد.منم همش بهش مشاوره میدادم ولی هر وقت ازش میپرسیدم کیه میگفت حالا زوده بگم بهت کیه به موقعش میفهمی!! ولی نمیدونم چرا خودم هیچوقت حس نکردم که منظورش خودمم!!

از دوم دبیرستان تا سال سوم دانشگاه همش بهم میگفت که نمیدونم پجوری به عشقم ابراز علاقه کنم که دختره فکر بدنکنه و ازم متنفر نشه!!منم چون واقعا از بچگی باهاش بزرگ شده بودم و اختلاف سنیمونم همش ۹ ماه بود هیچوقت متوجه عشق و محبتش نسبت به خودم نشدم چون من خودم واقعا مث برادرم دوسش داشتم و هر کاری واسه هم میکردیم خرید لباس،انتخاب واحد،حتی کارایه انتقالی دانشگاهم رو با پسرعموم کردم بابام کار داشت به پسرعموم گفت که منو ببره.تا اینکه خواستگارام زیاد شد اونموقع بهم گفت الان وقتش رسیده که بهت بگم اونی که دوسش دارم خوده خودتی!من اصصصصلا باورم نمیشد اصلااا نمیتونستم قبول کنم ۳ سااال طول کشید تا تونستم به عنوان عشق باورش کنم الان هم یک ثمره عشق ۲۷ ماهه داریم😍

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
بیچاره تا الانم‌ ازدواج نکرد،دخترخواهرشوهرم،شوهرمو در جریان گذاشت که فلانی دوستت خاستگارش بود،شوهرم ...

واقعادلم سوخت برا دوست همسرت.اونوقت بااین قشقرش ،چطور ضمانتش رو قبول کرد برا وام؟

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2740
شوهرم منو داخل عروسی دوستم دید ولی من ندیدمش عاشقم شده بود تا اینکه من یک ماه بعدش خیلی اتفاقی رفتم ...

انشالله خوشبخت باشید.همون دادی که زدی و اون بلاکی ک کردی حساب کار اومده دستش😂😂😂مردا اینجورن بی محلی کنی جذب میشن .خوب کاری کردی‌.شوهر دوستم بهش شماره داده بود،میخواسته بگیره ،ولی گفت نمیدونم چرا نگرفتم ازش.بعد اومد خواستگاریش گفت اگر میگرفتی نمیومدم اصلا خخخخخخ

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
انشالله خوشبخت باشید.همون دادی که زدی و اون بلاکی ک کردی حساب کار اومده دستش😂😂😂مردا اینجورن بی مح ...

فداات گلم همچنین مرسی عه خوب ک نگرفته😂😂😂😂

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃
اره والا  انقدر هول بود و سریع پرید تو مغازه  همه برگشتن نگاش کردن  منم دیدم نیششش ...

😂😂😂عزیزممم

عشقتون تا اخرین لحظه پایدار😍🤩

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

تو محل کارم اشنا شدیم بعد جالبه این چند سال بوده ارباب رجوع من بوده من هیچوقت متوجهش نشدم اونم همین طور یبار دیدم یکی داره میگه چرا انجام ندادین رزرو من و داره با اپراتور حرف میزنه و خلاصه بلیت گیرش نیومده بود منم گفتم من خودم واستون انجام میدم و خلاصه اوکی شد اون لحظه تازه من و دید و گفت فامیلتون چیه منم خودم و معرفی کردم بعد گوشیش زنگ خورد گفت یه لحظه ببخشید رفت بیرون و اومد و خلاصه اشنا شدیم  بعد چند ماه و بعدم ازدواج بعدا بهم گفت اونی که واسش داشتم بلیت میگرفتم زنگ زده گفته من جمکرانم دعایی داری گوشی رو میگیرم خودت هر چی میخوای بگو میگه منم اون لحظه چشمم به تو افتاد و مهرت به دلم نشست و خلاصه به امام زمان گفتم اگه میشه این دختر و قسمت من بکن😍 هنوزم بهم میگه تو هدیه امام زمانی 

😂😂😂عزیزممم عشقتون تا اخرین لحظه پایدار😍🤩

مررر سی عزیزم😘😘😘

هنوزم  همسرم میره از ونجا خرید می کنه😍😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
مررر سی عزیزم😘😘😘 هنوزم  همسرم میره از ونجا خرید می کنه😍😂

خواهش گلم 💋🤩

تو محل کارم اشنا شدیم بعد جالبه این چند سال بوده ارباب رجوع من بوده من هیچوقت متوجهش نشدم اونم همین ...

چه خوب   

عشقتون پایدار 

2706