2737
2739
عنوان

باهمسرانتون چطوری آشناشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 127 پست
دیدم عزیزم  ازدواج نکردین هنوز؟

نه . یه دروغایی بهم گفت درست زمانی که عاشقش شدم نه راه پس داشتم ن راه پیش مجبورا ادامه دادم از کارشم پشیمون بود 

گفتم که میگفت روزای اول فکر بد راجبت داشتم بعد ک شناختمت عاشقت شدم 

بهش فرصت دادم 

حالا ببینیم چی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه . یه دروغایی بهم گفت درست زمانی که عاشقش شدم نه راه پس داشتم ن راه پیش مجبورا ادامه دادم از کارشم ...

انشالله هر چی که صلاحته پیش بیاد برات عزیز دلم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
میشه تعریف کنی آخه مورد اینجوری زیاد دارم

مث همه تو دایرکت بهم پیام داد.منم جواب دادم.یه هفته ای گذشت.بهش گفتم من نمیتونم بی هدف باهات باشم.اگه میخای دوست باشی همون بهتر ک همین الان بری پی زندگیت.اینو گفتم و دو هفته جواب شو ندادم.اینم بگم من شمال بودم اون تهران.دیگه بعد دو هفته جواب ندادن پیام داد.میخام بیام خواستگاری.منم پیام دادم من بزرگتر دارم با اونا صحبت کن.اونم گفت شماره بابا تو بده.خلاصه باباش ب بابام زنگ زد و اجازه خاست.یه ماه بعد اومدن خواستگاری و عقد کردیم.الان دوساله ازدواج کردیم.یه پسر 7 ماهه داریم.خیلی خلاصش کردم برات.

دلیلی برای استرس وجود نداره   
مث همه تو دایرکت بهم پیام داد.منم جواب دادم.یه هفته ای گذشت.بهش گفتم من نمیتونم بی هدف باهات باشم.اگ ...

چه جالب

انشالله خوشبخت بشین🤩

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740