2737
2739
عنوان

آقایون متاهل لطفا جواب بدن

636 بازدید | 55 پست

اونقدر که خانما از هرز رفتن و خیانت شوهرشون میترسن 

آقایونم از لغزش خانمشون میترسن یا نه؟

ترس خانما به این دلیله که میگن جامعه پر از وختر و زنای هرز و فرصت طلب شده

خب به همون اندازه هم مرد فرصت طلب وجود داره

آیا آقایونم ترس از دست دادن خانمشونو دارن؟

شرط چاقو مُرد
اینو همه میتونن جواب بدن . صد در صد شک نکن . ترسه دو طرفست

پس چرا شوهر من نمیترسه؟ 🤔

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترس از دست دادن و عاشق شدن رو فکر نکنم. چون خانوما وفادار ترن تا آقایون. 

اما ترس مورد تجاوز قرار گرفتن رو شاید

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2740

ن مردها ب اندازه ما زنها این ترس رو ندارن. چون در کل زن بیشتر پایبند این چیزهاست. ششاید ۷۰ ب ۳۰ باشه 

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
پس چرا شوهر من نمیترسه؟ 🤔

کارِت درسته😊

به اندازه کافی اعتمادشو جلب کردی

منم از همسرم خاطر جمع هستم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ترس از دست دادن و عاشق شدن رو فکر نکنم. چون خانوما وفادار ترن تا آقایون.  اما ترس مورد تجاوز ق ...

هم نظرم

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم