2733
2739
عنوان

آقایون متاهل لطفا جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توخانما هستن کسایی که بی توجهن اقایونم همینطور. همه جور ادم وجود داره. ولی بنظرم اکثریت حساسن

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  
2731

شوهرم ك منو كچل كرده

اينقد اينجوري گفت مني ك بهش شك نداشتم ميگم نكنه خودش كاري ميكنه 

هرچقدم ميگم زن مثل مرد نبست اينقد راخت خيانت كنه نميفهمه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

انقدر ک شوهرم میترسه من نمیترسم کافیه زیاد گوشی بگیرم دستم فوری پیگیری میکنه😑

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
پس چرا شوهر من نمیترسه؟ 🤔

خخخ شوهر منم. زیادی بهم اعتماد داره. یوقتا فک میکنم اصن دوسم نداره انقد زیادی آزادم گذاشته  

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
2740
انقدر ک شوهرم میترسه من نمیترسم کافیه زیاد گوشی بگیرم دستم فوری پیگیری میکنه😑

😮

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
خخخ شوهر منم. زیادی بهم اعتماد داره. یوقتا فک میکنم اصن دوسم نداره انقد زیادی آزادم گذاشته   &n ...

نه من تو دوست داشتنش اصلا شکی ندارم ولی خیلی ازادم! اصلا کاری ب کارم نداره میگه میدونم تو همیشه از پس خودت برمیای 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂