2733
2734
عنوان

آقایون متاهل لطفا جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 55 پست
نمیدونم چرا ماها برعکسیم،البته دور از جون شما عرض میکنما،خانمی بوده که مردش خیلی بهش احترام میکرده خ ...

ن خب ولی یوقتا دوست دارم حتی ی ز بزنه حداقل بگه رفتی؟نرفتی؟ چجوری رفتی چجوری برگشتی؟ هیچ. اصلا کاری ب أین کارا نداره.خب هرچیزی اعتدالش خوبه.اینم زیادی ول کرده. در خدی ک معذرت میخوام اگه ج.... خونه ام برم متوجه نمیشه کجا رفتم. اینجوریم دیگه خوب نی. مثلا میگم میخوام برم خونه دوستم ک یکم دوره میگه برو.بعد شب میگم نمیگی چجوری رفتم میگی خب با آژانس رفتی دیگه. من اینجوریم دوی ندارم آدم حس میکنه بی اهمیته

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
چشم خودتم ممکنه تاثیر داشته باشه من کافیه امروز بگم چه سر حالم چه خوب انرژی دارم بعد یه ساعت یه سردر ...

وای عکس پروفتم اینه ک😂اره ب چشم خودمم اعتقاد دارم. امروز گفتم دیگه سرفه نمیزنم اخ جووون یهو نیم ساعت بعدش چنان سرفه میزدم😂😂😂

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خب ولی یوقتا دوست دارم حتی ی ز بزنه حداقل بگه رفتی؟نرفتی؟ چجوری رفتی چجوری برگشتی؟ هیچ. اصلا کاری ...

بله حق با شماست حرفتون رو قبول دارم

به سراغ من اگر می آئید/نرم و آهسته بیائید/مبادا که ترک بردارد/چینی نازک تنهایی من
وای عکس پروفتم اینه ک😂اره ب چشم خودمم اعتقاد دارم. امروز گفتم دیگه سرفه نمیزنم اخ جووون یهو نیم ساع ...

😂😂😂😂پس پاشو دود کن اسفند و یه ماشالله هم بگو 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
ن خب ولی یوقتا دوست دارم حتی ی ز بزنه حداقل بگه رفتی؟نرفتی؟ چجوری رفتی چجوری برگشتی؟ هیچ. اصلا کاری ...

وا دختر جان تو خلی خب بهت اطمینان داره😐شوهر منم اینطوریه من اینقد خوشم میاد از این اخلاقش

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
وا دختر جان تو خلی خب بهت اطمینان داره😐شوهر منم اینطوریه من اینقد خوشم میاد از این اخلاقش

خخخخ چی بگم. سونو قلب رفتی؟؟؟؟

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
خخخخ چی بگم. سونو قلب رفتی؟؟؟؟

نه زوده 😣 باید دو هفته صبر کنم 8 هم تموم بشه شما رفتی؟ 

پس چرا شوهر من نمیترسه؟ 🤔

میتونه دو دلیل داشته باشه

یا به خودش ایمان داره وبه ناموس مردم چشم نداره

یا خیلی عذر میخوام ازریشه بی غیرته 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738
میتونه دو دلیل داشته باشه یا به خودش ایمان داره وبه ناموس مردم چشم نداره یا خیلی عذر میخوام ازریشه ...

خب اصلا بی غیرت نیست همون اولیه

خب اصلا بی غیرت نیست همون اولیه

خداراشکر 

با حرف شما یاد حکایتی افتادم

یه خانمی از خونسردی شوهرش عاجز میشه واعتراض میکنه وشوهرشو تهدید میکنه که میره توبازار .... میچرخم وقصد خیانت دارم تا تو کمی به خودت بیای مرد هم جلوشو نمیگیره ومیگه هرجورراحتی  زن سرخاب سفیداب میکنه ومیزنه بیرون از اول بازار تا اخر میره هر کاری میکنه که جلب توجه کنه کسی محلش نمیزاره  باخودش میگه شاید شوهرم پشت سرمه وکسی جرات نمیکنه به من تعرض کنه از ته دل خوشحاله که بالاخره شوهرش نسبت بهش حساس شده 

وقتی برمیگرده میبینه شوهرش غرق خوابه بیدارش میکنه وازش میپرسه تو چطور انتقد بی غیرتی ؟

مرد هم میگه تو تو بازار گشتی وهیچ کس حتی نگاهتم نکرد بجز پسر بچه ای که چادر ازسرت کشید

زن میپرسه مگه دنبالم بودی؟ مرد میگه نه ولی از خودم مطمئنم تو عمرم مزاحم ناموس کسی نشدم فقط تو دوران کودکی چادر ازسر خانمی کشیدم که فکر کردم مادرمه  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خداراشکر  با حرف شما یاد حکایتی افتادم یه خانمی از خونسردی شوهرش عاجز میشه واعتراض میکنه وشوه ...

چ حکایت جالبی. بله عزیزم همینطوره شوهرم ب شدت چشم پاکه