2737
2734
عنوان

بچه ها تو رابطه م ب مشکل خوردم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 45 پست
به چي حسودي ميكني؟ 

بخدا خودمم نمیدونم خیلی حسود شدم همه چی هم دارم هیچی کم ندارم 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه بمونی باهاش که خودتم ازدواج میکنی!

حسودی میکنی به چیزی که تو دستته؟

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

حسودی نکردی بلکه حساس شدی. از بس از خواهرش گفته برات دیگه حساس شدی. سعی کن رو خودت کار کنی. برات مهم نباشه حرفهای دوستت. یا رفتارهای خواهرش با تو .چون حساس بشی در اینده نمیتونی با خواهرش کنار بیای. 

خواهرش هم این حساسیت رو بدونه ممکنه بدجنسی کنه و رفتارهایی رو انجام بده که خوشت نیاد.

درضمن چون پدر ندارن نتما این اقا هواشونو داشته که وابسته شدن به هم. و اینکه همه اول از خواهر مادرشون خیلی تعریف و حرف میزنن.حساس نشو

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2731
نمیدونم نمیخوام ب خواهرش توهین کنم ها اما من از همه لحاظ ازش سرترم 

یعنی خواستگار اونو میخواین؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
یعنی خواستگار اونو میخواین؟

ن عزیزم 

اما فقط ب خواهرش حسودی میکنم 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
2738

نميدونم واقعاً ولى خيلى بده اين حسادت خودتو خيلى اذيت ميكنه ، به نظرم دليلش اينه كه حس نميكنى بهتر از اونى يا شايد حس ميكنى اين اقا از تو كمتره . در كل منم همين حسارو داشتم و حتى حمام هم كه ميرفتم تو دلم داشتم دعوا ميكردم 😁 اخرم سر يه مسائل ديگه بهم زدم :)

اگه واقعا دوستش دارید باید به خودت مسلط باشی چون فردا اون میخواد بره خونه خواهرش،براش هدیه بخره،بچه هاشو دوس داشته باشه،دعوتش کنه خونتون قربون صدقش بره و خیلی چیزهای دیگه،اگه میتونی تحمل کنی بسم الله

دقیقا به چی حسودی میکنی؟ اگه فکر میکنی نامزدش از نامزد تو بهتره به نظرم رابطه رو زودتر تموم کن 

ن اصلا اتفاقا رابطه ی من از رابطه ی خواهرش خیلی بهتر اما من نمیدونم چرا تو سرم نمیره ک من رابطه خوبی دارم زندگی خوبی دارم

نمیدونم چم شده 

2706