2737
2739
عنوان

بچه ها تو رابطه م ب مشکل خوردم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 45 پست
اخه به چیش؟

بخدا خودم سر در گمم ن تحصیلات انچنانی داره خواهرش ن چیز خاصی فقط چون داره ازدواج میکن 

ازدواج کردنم طبیعی خب اما من دارم حسادت میکنم این ی مشکل اره ؟

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه مورد بگو مثلا به چیش؟

فقط ب این داره ازدواج میکن همین میدونم خیلی مسخره ست 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

اسی بنظرم با ی مشاور صحبت کن..اینجوری اگه فردا با این اقا ازدواج کنی خاهرش بیاد خونتون چیکار میکنی؟خودتو خفه میکنی حتما

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2731
ن اصلا اتفاقا رابطه ی من از رابطه ی خواهرش خیلی بهتر اما من نمیدونم چرا تو سرم نمیره ک من رابطه خوبی ...

مریضی مریض برو روانپزشک نه تنها خودتو بلکه این اقاو خواهرو‌مادرسو اذیت میکتی در اینده 

99/9/9به ارزوهام رسیدم خدایا شکرت
2740
خب لابد اونو دارن میگیرن تو هنوز مطمعن از ازدواج نیستی 

من واقعیتش خواستگارم دارم اما مشکل من حسودی خیلی حسودم باورت نمیشه کلافه میشم گاهی 

گاهی مث دیونه ها باخودم دعوا میکنم 

بخدا خودم سر در گمم ن تحصیلات انچنانی داره خواهرش ن چیز خاصی فقط چون داره ازدواج میکن  ازدواج ...

ول کن ایشون مسیر زندگی خودشو داره شمام مال خودتو 

انرژیتو اینطوری هدر نده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بهت تبریک میگم که به نقص ات آگاهی و کمک میخای تا درستش کنی باید بگم شما عزت نفس پایینی داری که هیچی نشده خودتو با اون‌مقایسه میکنی و احتمالا اگه تو زندگی ی نمه گاز بده و حلو بیفته تخته گاز میخای بری و باهاش بیفتی تو یه رقابت بی نتیجه

خودتو دوست داشته باش خودتو ازون کمتر نبین 

میدونم میگی سر تر هستم ولی تهه دلت احساس ضعف داری

حتمن مشاوره برو چون همه خواستگارا حتمن خواهر یا زنداداش دارن دیگه

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤
اگر رفتی و‌درمان شدی که با یه خانواده دار ازدواج کن اگرنه با یه پسر پرورشگاهی فقط همین وبس

خدایی ارررره 😂😂🤣🤣

بهت تبریک میگم که به نقص ات آگاهی و کمک میخای تا درستش کنی باید بگم شما عزت نفس پایینی داری که هیچی ...

اره واقعا حق باشماست 

خیلیا گفتن مشاوره برم