2737
2734
عنوان

امروز دوست پسرم بهم گفت ازدواج نکردیمم نکردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 110 پست
داداش من بیست ویک سالگی ازدواج کردالان سی ودوسالشه دخترش اول میخونه اتفاقاازخیلی ازهمسن های خودش خوش ...

بعد ی سری میگن ن فقط تغییر هورمونه

خیلی خوشحال شدم واقعا انشاالله همیشه خوش باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیر شما متاسفااانه لاشی بوده و اگه تو سن ۳۰ سالگیم ازدواج میکرد باز همینجوری میشد 

اونک صد درصد آدم درستی نبود قبول دارم.

شما مواظب باش مرداد اولش نشون نمی‌دن 

انشالا خوشبخت بشی عزیزم

2728
یه روزی میرسی ب این حرفا ک جای پشیمونی نداره،

عزیزم کامنت این دوستمونم بخون 

پشیمون نمیشم واقعا از خبلی از مردای ۳۰ سال بهتر و با مسئولیت تره 

اگه کسی تحربه بدی داشت نباید همرو با ی چوب بزنه

من خؤدم ۱۹ سالگی عاشق شوهرم شدم که ۲۲ سالش بود و ۲۱ سالگی من و ۲۴ سللگی لیشون عقد کردیم خیلی اذیت شدم چون هنوزم خام بود با حرف خانوادش اذیت میکرد اما با گذشت زمان شد یه مرد و پخته تر شد و حرف هیشکیو گوش نکرد 

اونک صد درصد آدم درستی نبود قبول دارم. شما مواظب باش مرداد اولش نشون نمی‌دن  انشالا خوشبخت بش ...

نمیدونم یکساله این اقارو میشناسم شابد اینم تغییر کنه و تا الان داشته نقش بازی میکرده

انشاالله شما خوشبخت باشید هممون خوشبخت شیم

من خودم نمیخوام الان با ۱۹ سال سن ازدواج کنم از خوبیای این پسر هرچی بگم کم گفتم ولی من بچم دوس ندار ...

عزیزم هموتی ک بهت گفتم مثل من ۸ سال عقب ننداز یا ۵.۶ سال چند تا دلیل دارم بره حرفام 

تو نهایتن ۳ سال صب کن :) 

نگران حرفای بیهوده نباش من دوستیم چون طولانی شد بود خیلیا فک میکردن دوسپسرم نمیاد جلو خخخ حالا من خودم نمیخاستم خیلی انرژی منفی میدادن بهم ب حرف خودت و دل اون گوش کن

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2738
عزيزم اخر هر دوستى كه نبايد ازدواج باشه تو الان كه اصلاً سنى ندارى بعدم دوتا شكست عشقى ميخورى ديدت ...

اخه من شکست عشقی خوردم خیلیم شدید و بد خوردم اون ۲۶ سالش بود 

واسه همین کلا طرز فکرم عوض شد یکیو انتخاب کردم ک معیارای قبلیمو نداشته باشه 

مثلا دوس دارم ۵ ۶ سال دیگه با این ازدواج کنم دلم‌نمیاد کات کنم بلاکش کنم اخه خیلی باهاش بهم خوش میگذره 

نمیدونم یکساله این اقارو میشناسم شابد اینم تغییر کنه و تا الان داشته نقش بازی میکرده انشاالله شما خ ...

ممنونم عزیزم

حالا طی زمان میشناسیش

وقتی مدیریت بیرون ببین هیز نباشه 

دهن بین نباشه

هیچوقت نزار ازت ایراد بگیره 

توهمین سه چهار سال بشناسش

ما دوست نبودیم

بقیه برام لقمه گرفتن اصلا قصد ازدواج نداشتم

عزیزم کامنت این دوستمونم بخون  پشیمون نمیشم واقعا از خبلی از مردای ۳۰ سال بهتر و با مسئولیت تر ...

شماصدتا کامنت پشیمونی از زود ازدواج رو نمیبینی اون ی دونه خوب رومیبینی😂گفتیم که استثنا زیاد وجود داره،من تجربه بد نداشتم همسرم سی سالشه خودم25و فوق العاده زندگی عاشقانه ای داریم قبلاهم دوست بودیم چون به اون آمادگی لازم واسه ازدواج وتشکیل زندگی نرسیده بودیم این سن ازدواج کردیم که منطقی تره،ولی هرچی ازدواج زود دوربرم ودوستام و توهمین سایت دیدم پشیمونی بوده حالادخترهیچی بیست سال سن مناسبیه تقریبابراش ولی واسه پسربیست سال اصلا مناسب نیست اینم الان مشخص نمیکنه ها پنج سال دیگه میبینی چقدرخسته شده از زندگی،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
بعد ی سری میگن ن فقط تغییر هورمونه خیلی خوشحال شدم واقعا انشاالله همیشه خوش باشن

همه که مثل هم نیستن

توفامیل مامانم همه زیربیست سال ازدواج میکنن زودهم صاحب همه چی میشن البته زن هاشون هم خوبن 

ببین سعی کن بیشتربشناسیش به نظرمن سن مهم نیست مهم اخلاقه درک وشعورطرفه دیدیم کسایی توسن سی وپنج سال بعدعقدفیلشون یادهندوستان کرده 

مواظب باش عزیزم ۲۰ سالشه هنوز خیلی نادونه  تازه میگی خیلی پولداره مواظب باش برات کادو گرون قیم ...

کادوهای گرون زیاد گرفته

مادرش میدونه با من دوسته 

اجازه دخالت ب هبچکسو نداده تاحالا

من نگفتم تو بدی گفتم از کجا معلوم که انتخابش متناسب با خودشه و مناسب شرایطش و معیاراش هست اصن معیا ...

معیارای من این بود ک مسئولیت پذیر باشه پولدار باشه اهل کار باشه و مث جوونا پی عشق و حال الکیش نباشه این معیارای منو داشت 

شماصدتا کامنت پشیمونی از زود ازدواج رو نمیبینی اون ی دونه خوب رومیبینی😂گفتیم که استثنا زیاد وجود دا ...

اخه اصلا کامنت پشیمونی نبود

فقط ی نفر پشیمون بود ک چرا با دوست پسرش ازدواج کرده اونم چون پسره اهل کار نبود 

کسی مشیمون نبود اخه😂

2706