2733
2734
عنوان

امروز دوست پسرم بهم گفت ازدواج نکردیمم نکردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 110 پست
نه منکه نگفتم اولین دوس دخترشونو مبگیرن! ممکنه چنتا دوس دختر داشته باشن تو همون سن کم عاشق یکی بشن ...

مهم اخلاقه. ومسولیت داشتن؟ واقعا فک میکنی عاشق بودن تو زندگی مهمه؟؟؟؟

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم اخلاقه. ومسولیت داشتن؟ واقعا فک میکنی عاشق بودن تو زندگی مهمه؟؟؟؟

خب هم خیلی اخلاقش خوبه هم خیلی مسئولیت پذیره

از ۱۸ سالگی با اینکه پدر نهایتا پولداری داشت خودش صب تا شب کار مبکرد تا همین الان

من باشم اینکارو میکنم بهش میگم اسممو رو دست خالکوبی کن از پشت بوم خودتو بنداز پایین دوتا بانک هم بزن ...

دوست من با یکی بود واسه هم میمردن حتی پسره رو ساعدش بزرگ اسم دختره رو خالکوبی کرده بود خیلی ام خرجش میکردا یهو خیانت کرد ولش کرد 😑😑😑

2731
راست میگه از سن کم وارد مسئولیتای زندگی شد  چقد عالی ک زنشو دوس داره

اره خیلی. حتی زنشم از خودش بزرگتره. اینا فقط برمیگرده ب رفاه زندگیش. یک سال بعداینکه ازدواج کرد رف سرکار.ب غلط کردن اوفتاده بود یعنی. اول پول بعد اخلاق و عشق ووو اینا باور کن 

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
اره بابا خالصه😂چهارپنج سال بعدش ناخالصی واردش میشه،فعلا متوجه نمیشی این چیزارو اینااااتجربس وثابت ش ...

من خودم با پسر سن بالاهم بودم ذات خراب تر از ازش ندیدم

تجربیات اطرافیان من این حرفایی بود ک بهتون زدم و تجربه خودمم بود تو همین تاپیکم دیدیم حرفشونو

بعدشم باز حرف ازدواجو زد کل فامیلاشون میدونن این عاشق منه و ب فکر ازدواج با منه

پس اگ عاشق ازدواجه لفتش ندیدن. 

اسی من همسر اولم سن پایین بود خودش له له میزد  کمتر از یک سال زندگی کرد بعد همش ب من می‌گفت ب ...

همیر شما متاسفااانه لاشی بوده و اگه تو سن ۳۰ سالگیم ازدواج میکرد باز همینجوری میشد 

داداش من بیست ویک سالگی ازدواج کردالان سی ودوسالشه دخترش اول میخونه اتفاقاازخیلی ازهمسن های خودش خوشبخت تره الان تواین سن همه چی داره خونه ماشین مغازه شغل خوب تحصیلات خودش هم همیشه میگه بهترین کارروکردم زودازدواج کردم صاحب زندگی شدم 

پس اگ عاشق ازدواجه لفتش ندیدن. 

من خودم نمیخوام الان با ۱۹ سال سن ازدواج کنم

از خوبیای این پسر هرچی بگم کم گفتم ولی من بچم دوس ندارم از الان وارد مسئولیتای زندگی شم نهایتا ۵.۶ سال دیگه