2737
2739
عنوان

پول توجیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست
منم طلا دارم خوبم دارم ولی حق دست زدن بهشو ندارم ینی اگ اسم فروش طلا بیارم ب حدی عصبی میشن که بعید ن ...

خب این که هرچی میخوای در اختیارت باشه خیلی جالب نیست بعدا نمیتونی از پس خودت بربیای

مگه هر ماه چقدر خرج داری که ۳۵۰ کمه؟ 

من نميدونم چقدر مرفهين ولى به پدرت بگو الان مانتو زير پونصد نيست مثلاً ، يا اينطورى اصلاً خرج هيچى نميتونم بكنم و هيچ امنيت مالى ندارم و دوست دارم بتونم پولمو سيو كنم و باهاش يه كارى كنم و اينا

اگه فقط تو هستى اصولاً بايد قبول كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این که هرچی میخوای در اختیارت باشه خیلی جالب نیست بعدا نمیتونی از پس خودت بربیای مگه هر ماه چقدر ...

واقعا فک میکنی زیاده؟

الان قیمت لباسا سر ب فلک کشیده

اصن چرا عادتم دادن به لباسای گرون و جنس فلان ک الان از پسش برنیام

نمیگم بهم نمیدن هوامو دارن ولی من دیگ خسته شدم از چونه زدن

من چی بگم ک پول توجیبی ندارم اصن😐

منم 😁

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2731
من نميدونم چقدر مرفهين ولى به پدرت بگو الان مانتو زير پونصد نيست مثلاً ، يا اينطورى اصلاً خرج هيچى ن ...

امنیت مالی چیه چرا داری شغولش میکنی وقتی مرفه ان دیگه باباش بهش پول میده دیگه پول تو جیبی هم خودش که به دست میاورده باباش داده منم به خاطر همین پول نمیگیرم چون حوصله دردسر ندارم و اینکه به چه دردی میخوره وقتی پدر مادرت خودشون پول چیزمیزات رو میدن 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2738
چی بگم والا مشکلم اینه زود دعوا میکنم و گریه

خوب پدرمادرت از لحاظ مالی که کم نمیزارن که 

از بچگی گفتن درس بخون هیچ کاری نکن درس بخون! من هیچ هنری ندارم هیچ واری بلد نیستم

منم 🙃

اتفاقا درسم خوبه خودشونن ک اصرار دارن حتما تحصیلات داشته باشم واسه خوندن ک میخونم در اینده هم کار خ ...

من وقتى ارشد ميخوندم دانشگاه تهران در كنارش كار هم ميكردم و بعضيا وقتا تا دو تومن هم حقوقم بود

من پول ماهيانم هم دو تومن بود ولى كار كردن به ادم خيلى حس بهترى ميده ، به نظرم كار كن و اينكه چرا ادم نتونه

يعنى الان از صبح تا شب دارى درس ميخونى ؟

خوب پدرمادرت از لحاظ مالی که کم نمیزارن که 

از بحث کردنه خسته شدم

بخدا این پول کمه خودشون باید بفهمن

من تا بچه تر بودم میتونستم برم بگم پولم تموم پول میخوام

الان بزرگ شدم دیگ نمیگم

غرورم پایمال میشه اگه بگم

2706