2733
2734
عنوان

پول توجیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم ۳۰۰ میده😐😐😐😐😐😐البته لباس و خریدای دیگم بااونه این پولو برای پس انداز داده بهم برای خو ...

خب این خیلی فرقشه با منی ک مجردم عملا خرجم فقط لباسه و پرینتای جزوه و کتاب و کرم ک خودم باید بدم

بالاخره باید وارد بازار کار بشی منم از بابام پول تو جیبی میگرفتم ولی خرجم خیلی زیاد بود الآن که کا ...

نمیدونم چیکار کنم اخه واقعا کاری بلد نیستم

درحد تایپ

خیلی محدودspss

چمیدونم پاورپوینت درست کنم

اینکارارو فک نکنم الان کسی بابتش پولی بده

2731
@کاپ_کیک_عصبانی

چی شدددده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
غلط میکنی منو ریپلای کنی اه گمشو دیگه مرتیکه عوضی 

میکنم تا جونت دراد 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2738

احمق پررو 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁

خداوکیلی تاپیکات رو نگاه کن که بلد نیستی با مردم درست تعامل برقرار کنی همش در حال کل کلی بعد اونموقع اومدی تو تاپیک نه گزاشتی نه برداشتی به مردم داری چرت و پرت میگی نمیگی دلش بشکنه حالا اگر کسی به خودت کوچکترین حرفی بزنه نه تنها عصبانی میشی بلکه هرچی از دهنت درمیاد میگی واقعا سطح فرهنگیتون رو بالا ببرید بعدا شروع کنید به توهین البته من نمیدونم شاید هم به خاطر کمبود و جلب توجه دست به این کارا میزنید توی تاپیک هایی هم که ایجاد کردید هر دفعه شروع کننده بحث و دعوا شما بودید یا اگر هم طرف مقابل بوده شما ولش نکردی و صد برابر جوابش رو دادی واقعا من درک نمی کنم امثال شما رو 

یه سری افراد که وقتی پشتشون گرمه فکر میکنن همه خدمت کار و بدبخت اونان 

آخه بدبخت تو دماغت رو بگیرن جونت درمیره اونوقت میای فحاشی میکنی و تیکه میندازی 

توی بیشتر تاپیک هات هم همونجوری که گفتم فقط نفرت و چرت و پرت و بدی بوده .

این جواب رو بگیر بده معلمت بگو این ترم مارو ننداز 🤣🤣🤣🤣🤣

خداوکیلی تاپیکات رو نگاه کن که بلد نیستی با مردم درست تعامل برقرار کنی همش در حال کل کلی بعد اونموقع ...

اینقد درگیر منی که هرچی میگم گمشو باز میای ریپلای میکنی بدبخت ریدم به سر تا پات💩💩💩💩

دارندگی و برازندگی...ولی چقد اختلافات جامعه زیاده یکی پول غذا نداره شبا گشنه نمیخوابه یکی ادکلن ۳۰۰ برمیداره...یکی با ۳۰۰ دوماه رو میگذرونه یکی میگه کمه....فقر

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

آیا دادن پول توجیبی به کودکان لازم است؟ شما چقدر و چطور به فرزندتان پول توجیبی می‌دهید؟ در زمانه‌ای که اقتصاد و رفاه خانواده‌ها به مدیریت مالی و پس‌انداز بستگی دارد، آموزش مهارت‌‌های مالی در کودکی از اهمیت زیادی برخوردار است. آموزش مسائل مالی و مدیریت از اصول مهمی است که روی شخصیت کودک اثر می‌گذارد. یادگیری این مهارت از کودکی و در محیط خانواده بسیار مهم است چرا که فرد را در آینده و برای مدیریت مخارج خود و خانواده‌اش آماده می‌کند و به نوعی شخصیت مالی و اقتصادی او را می‌سازد.