2410
2553
عنوان

پول توجیبی

1409 بازدید | 193 پست

بیاین از پول تو جیبیاتون بگین....

من مجردم

بابام بهم ماهیانه پول میده

بنظرم خیلی کمه

۳۵۰

واقعا به هیچی نمیرسم

البته خودم ی مبلغی پس انداز دارم

ولی خب اونم انقدری نیست که بتونه تا همیشه جبران کنه

خونوادم نسبتا هم مرفه محسوب میشن:)

خیلی حالم گرفتس

من ۵۰۰ میگیرم 

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

چن سالته؟ 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چی بگم ک پول توجیبی ندارم اصن😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2720

خوب به بابات بگو اگر داره بیشترش کنه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

دانشجوم 

شرایط کار کردنم ندارم

جوگیر هم شدم درس بخونم برم مقاطع بالا:)

البته درس نمیخونما ولی خب برا این جوی ک ب خودم دادم دیگ سرکار نمیشه رفت

واقعا امروز حالم گرفته شد

وقتی دور و بریامو میبینم ک یا با وضعیت مالی خیلیییییی کمتر از بابام این پولو به بچشون میدن یا درحد بابام خیلیییییی بیشتر میدن دوس دارم بمیرم فقط

2714

خب عزیزجان نمیشه که تا ابد از بابا پول گرفت

شما میگی من نه کار می کنم، نه درس درست حسابی می خونم

پس هدفت تو زندگی چیه؟ مدرک بگیری برای چی؟

فقط چون بابا پول نمیده می خوای بمیری؟!

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
من پول توجیبیم سقف مشخصی نداره هربار بیرون برم یا خرید کنم پول میگیرم اما ریز تادرشت خرجایی که میکنم ...

منم طلا دارم خوبم دارم ولی حق دست زدن بهشو ندارم ینی اگ اسم فروش طلا بیارم ب حدی عصبی میشن که بعید نیست بکشنم چرا؟!

چون خودشون وضعیت مالیشون خوبه فقط دوس دارن حتما بچه تشنه ی خواسته هاش باشه

۲۲

خو دیگه بزرگ شدی خودت برو کار کن

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
خب عزیزجان نمیشه که تا ابد از بابا پول گرفت شما میگی من نه کار می کنم، نه درس درست حسابی می خونم پ ...

اتفاقا درسم خوبه خودشونن ک اصرار دارن حتما تحصیلات داشته باشم

واسه خوندن ک میخونم در اینده هم کار خواهم کرد منظورم این بود اعصابم ب راحتی خورد میشه و دیگ نمیتونم درس بخونم

منم طلا دارم خوبم دارم ولی حق دست زدن بهشو ندارم ینی اگ اسم فروش طلا بیارم ب حدی عصبی میشن که بعید ن ...

منم نمیتونم بفروشم😐چندبار گفتم بابام گفت طلاتو بده من بعد برو پول دربیار خواسته هات درحدی نیس طلا بفروشی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706