2737
2734
عنوان

دیگه نمیخام ببینمش و ازش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5554 بازدید | 363 پست
در مورد اون اقا هم پیش امد دیگه من خودم در شرایط مثل تو بدون توجه به سرانجامش تنفر مخلوط در علاق ...

انقدر داغونم

همه کار کرد، باهاش بد صحبت کرد درو اتاقشو ققل کرد شخصا اومد پایین

ولی ازش دل چرکینم

دیگه دلم نمیخاد ببینمش

دونه دونه همکارا بهم زنگ زدن، جز اون

مطمینم مسوول فناوریه واسه توجیه کردن  کار خودش کلی چرت بگه پشت سرم پیش اون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
احساس ناراحتی بی حدت رو درک میکنم واقعا موقعیت بدی بود ما زن هام که سریع اشکمون میاد ...

با وجود اینکه تک تک همکارا تماس گرفتنو گفتن اون اشتباه کرده ولی پشتم حرف و حدیث باشه اذیتم میکنه

سپیده جان سلام

این مدت خیلی تحت فشار بودی و خب بالاخره اینجا خالی شد می‌دونم الان خیلی ناراحتی ولی واقعا من الان بیشتر دلم برای آقای قاضی میسوزه و خب احتمالا اونم دلخور شده به عنوان رئیس اونجا کار همه رو تعطیل کرده و اومده تو اتاقت که مسئله رو حل کنه ولی تو حتی منتظر نموندی و جلو بقیه کارمنداش یه جورایی ضایع شده اینکه ازش متنفر شدی بعید می‌دونم دوامی داشته باشه شاید یه کم سرد بشی که از نظر من خوبه ولی خب در هر صورت یه عذرخواهی مبسوط و مفصل بهش بدهکاری 

برای سیستم کاملا بهت حق میدم ولی خب رفتار آخرت یه کم پخته نبود

من حتی به این قضیه هم مثبت نگاه میکنم و مطمئنم نتیحش برات خوبه

انقدر داغونم همه کار کرد، باهاش بد صحبت کرد درو اتاقشو ققل کرد شخصا اومد پایین ولی ازش دل چرکینم ...

سپیده وقتی رفتی پیشش در جریان مشکل سیستمت بوده یعنی مسئول فناوری قبل از تو رفته بوده بگو مگو رو گفته یا کس دیگه ای گفته؟

عزیزم منم اخلاقم مث شماست طاقت بدرفتاری صدای بلند رو ندارم ولی بسوزه پدر عشق ک یخورده بگذره آدم دلش سرد میشه یادش میره

ولی سپیده اول اینکه حقبا تویه گلم چون سیستم تو خراب بوده باید ی نو ب تو میدادن ن ب همکارت میدونی باید اونروز ک ازت درمورد کوچیکی میزت پرسید خرابی سیستم رو میگفتی 

بعدش ی درصد احتمال بده کسی غیرمستقیم بهش اشاره کرده ک مث اینکه هوای خانم فلانی رو بیشتر داری بخاطر اینکه تابلو نشه مجبور ب این کار شده چون واقعا سمت ایشون حساسه

ولی طفلی هواتو داشته چقد دادوبیداد کرده بخاطرت اینقد خودتو عذاب نده عزیزم

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
2738
سپیده جان سلام این مدت خیلی تحت فشار بودی و خب بالاخره اینجا خالی شد می‌دونم الان خیلی ناراحتی ولی ...

منم با نظر صباجون موافقم گلم اون الان منتظر معذرت خواهی شماست گناه داره طفلی

با وجود اینکه تک تک همکارا تماس گرفتنو گفتن اون اشتباه کرده ولی پشتم حرف و حدیث باشه اذیتم میکنه

اونا که تو رو میشناسن واقعا بی حاشیه بودی برا یه مسیله کوچیک کسی حرفی نمیزنه بزنه هم مهم نیست

سپیده جان سلام این مدت خیلی تحت فشار بودی و خب بالاخره اینجا خالی شد می‌دونم الان خیلی ناراحتی ولی ...

ازش بدم میاد دیگه

اگه نموندم بخاطر این بود ک نمیخاستم گریمو ببینه

ماتش برد ی لحظه چشمام قرمز قشنگ بغض کرده بودم و فقط وسایلمو برداشتمو رفتم

سپیده وقتی رفتی پیشش در جریان مشکل سیستمت بوده یعنی مسئول فناوری قبل از تو رفته بوده بگو مگو رو گفته ...

نمیدونم...

البتا این سرباز امریه ما ی نسبت دوری با اون داره، شاید بهش گفته، البته فکر نکم  از بحثمون خبر داشت....

الان مدیر شعبمون ز زد گفت رییس گفت اون سیستمی ک به اون خانوم دادیم ظاهرش  فقط یکم نو هست ، گف ...

عزیـــ💖ــزم ببین بنده خدا رو ب چ کاری وادار کردی ی معذرت خواهی ازش کنی بد نیست گلم

2706