2737
2739
عنوان

دیگه نمیخام ببینمش و ازش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5551 بازدید | 363 پست

ای بابا عزیزم انقدر بچه بازی چرا درآوردی طرف تا دم در اتاقت اومد اونهمه خروار کارو ول کرد اونهمه ارباب رجوع دیپورت کرد غرغراشون به جون خرید همینکه اومد تا دم اتاقت بجای اینکه وایسی از حقت دفاع کنی  فلنگ بستی در رفتی ؟؟ بعد انتظار داری بزنگه دلجویی کنه ؟؟ ظاهرا جایگاه خودت و اون فراموش کردی رفتارت بی احترامی بود به اون 

حالا اون مسئول فناوری یه غلطی کرد تو چرا خودت پیش اون بده کردی دق و دلیت چرا سر اون بدبخت خالی کردی ؟ رفتارت بچه گانه و لوس بود عین دانش آموزای تو مدرسه ....

عزیزم این شمایی که باید از ایشون سربسته هم که شده دلجویی کنی و کارت رو به نوعی ماستمالی کنی و بگی از دست اون کارمند کفری بودی و بببخشید و فلان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تموم شده نیس باز بر می گردی سر خونه اول تجربه دارم .مگر اینکه  معشوقت اب پاکی بریزه رو دستت و ...

دقیقا یه عاشق خیلی پوست کلفت تر از این حرفاست که با چهارتا مسئله پیش پاافتاده بیخیال بشه مگر اینکه اب پاکی ریخته بشه 

2731
دقیقا یه عاشق خیلی پوست کلفت تر از این حرفاست که با چهارتا مسئله پیش پاافتاده بیخیال بشه مگر اینکه ا ...

من دیگه خسته شدم

یکسال بیشتر شده

دیگه نمیکشم

ماجرای علاقه من بی نتیجست

بهتره زودتر تموم بشه، اینم شد بهانه ی اینکه بفکر بیفتم و تمومش کنم

عزیزم منم اخلاقم مث شماست طاقت بدرفتاری صدای بلند رو ندارم ولی بسوزه پدر عشق ک یخورده بگذره آدم دلش ...

همون دیگه

من پامو فراتر  گذاشتم... هر چی باشه اون رییسه

اشتباه از من بود

کبوتر با کبوتر باز با باز

عزیـــ💖ــزم ببین بنده خدا رو ب چ کاری وادار کردی ی معذرت خواهی ازش کنی بد نیست گلم

بنده خدا بره به درک😔

حماقتی کردم من این یکسال

به ی ادم بی احساس دل بستم

پسرا اکثرا همینن.... باهوش تر از این حرفاست ک متوجه علاقمندیم نشده باشه

عشقو بوجود میارن دلبری میکنن بعد میشینن از دور فقط نگاهت میکنن، 

2740
من دیگه خسته شدم یکسال بیشتر شده دیگه نمیکشم ماجرای علاقه من بی نتیجست بهتره زودتر تموم بشه، این ...

عزیزم واقعا میفهمم همه فشاری که روت بوده حالا ایشالله تا شنبه آروم میشی بخوای هم تمومش کنی حتما حتما شنبه یه سر برو عذرخواهی کن اگر تونستی همون اول وقت برو اگه میخوای منتظر عکس العمل اون بمونی یکی دو ساعت صبر کن و برو 

اگرم اون پیش قدم شد اومد اتاقتون یا زنگم زد یا زنگ زد گفت بیا اتاقم در تمام حالت ها تو ازش عذرخواهی کن و بگو من میخواستم خودم بیام ولی خب روم نشد و حتما حتما حضوری برو اتاقش

حتی اگه بخوای فراموشش کنی تو عالم همکاری وظیفه ته این کارو انجام بدی برای آینده کاریت مهمه 

موقعیت خوبیه برو راحت باهاش حرف بزن الان موقعیت خوبیه که یه کم وارد فاز احساسی بشی نمی‌گم برای دل بردن فقط برای اینکه سبک بشی چون به این سرعت که نمیتونی تمامش کنی و فراموشش کنی

عزیزم واقعا میفهمم همه فشاری که روت بوده حالا ایشالله تا شنبه آروم میشی بخوای هم تمومش کنی حتما حتما ...

اصلا نمیرم پیشش

به هیچ وجه

بسه ک خودمو کلی سبک کردم

نه میرم نه زنگ میزنم، انگار نه خانی اومده نه خانی رفته...

یکشنبم میدم ابدارچیمون کتابیو ک بهم داده ببره بندازه جلوش

ادمهای معمولی مثل ما حق ندارن عاشق  بشن و مزشو تجربه کنن ، عشق واسه دخترای معمولی نیست.....

سپیده عصبانی

ی زنگ بهم نزد😔😭

هر خانوم یا اقای دیگه بود مطمینا ز میزد

دید با حال بغض رفتم

احتمالا همکارمم بهش گفته ک گریه کردم....

اصلا ب اون خانومه حساس شدم، از من ۴ سال کوچیکتره ولی متاهله ها... انقدر عشوه میاد برای همکارای مرد

دم ب دقیقه ام میره اتاق اون

لعنت ب جفتشون

فعلا ک دیگه چشمم نمیخاد ببینمش حالا تا شنبه ببینم چی میشه

تا شنبه ؟؟؟؟؟؟؟؟

تو این وانفسای بیکاری ، میخوای از کار بیکارت کنه بالاخره طرف کلی خرش میره 

و تو باید هر چه زودتر زنگ بزنی شفاف سازی کنی 

اصلا ادب حکم میکنه که زنگ بزنی 

گلوتم پیش طرف گیر کرده و تعلل الکی نباید بکنی که مثلا حالا باشه بعدا زنگ میزنی  و بیشتر از این گند نزن همه رشته هاتو پنبه نکن جون هر کی که دوست داری 

2706