2733
2734
عنوان

کتک خوردم بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2830 بازدید | 154 پست

استارتر تا دیر نشده اقدام کن اگه پزشک قانونی رو بلد نیستی زنگ بزن صدوده و آدرس بگیر و با یه پلیس هم هماهنگ کن یه وقت برات عدم تمکین نزنه بگه بی اجازه رفته از خونه و...

پیگیر باش اگه میشه باهاش ادامه داد بخاطر پسرت بمون اگه میدونی نمیشه و اینا...

بنظرم طلاق نگیر...خونه که مال خودته هروقت بخای راه برا خراب کردن داری ولی اگه جدا بشی بعد ها شاید بگی رله برا درست کردنش داشتم همین که ازش تعهد بگیری براکتک و اینا خودش قدم بزرگیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهر منم طرف منه  شما فقط داری میگی بسوز بساز  جامعه بده  بد نگات میکنن  ...

والا 

چه زندگیه که با درد و کتک و عذاب پیش بره 

نباشه بهتره 

الهی به حق خداوندی ات همه عاقبت بخیر بشیم...
نهایتا اگه به طلاق رسیدی خونه اتو رهن بده به جای فروش با پول رهنش کنار بابات اینا یه خونه رهن کن&nbs ...

مرسی از پیشنهادت بش فمر نکرده بودم ولی چرا نفروشم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2731
استارتر تا دیر نشده اقدام کن اگه پزشک قانونی رو بلد نیستی زنگ بزن صدوده و آدرس بگیر و با یه پلیس هم ...

خانوادم بفهمن دیگه باید جدا شم تنهایی نمیتونم درستش کنم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
گناهی ندارن زن ها فرشته وبی گناهن ولی عزیزم مادرهم هستن ایشون به فکر بچه هم باید باشن

خانمی من با حرفای شما تا حدودی موافقم اما یه سوال منظور از سایه سر چیه ؟؟؟؟

قبلا میگفتن مرد سایه اشم باشه خوبه واسه این بود مردای قدیم خداییش مرد بودن حالا هرچی که بودن خیلی فرق داشتن با الان مردای الان باید سایه باشی براشون البته منظورم همه نیست 

زندگیم پسرمه 🥰گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🙏
خانمی من با حرفای شما تا حدودی موافقم اما یه سوال منظور از سایه سر چیه ؟؟؟؟ قبلا میگفتن مرد سایه اش ...

قدیم سایه بودن چون خرج خونه رو میدادن خرید میکردن کسی جرات نداشت چپ نگاه کنه به زن و بچه 

الان کتک میزنن، کار نمیکنن، خونه نمیان 

سایه اش کجاست دیگه؟

2740
قدیم سایه بودن چون خرج خونه رو میدادن خرید میکردن کسی جرات نداشت چپ نگاه کنه به زن و بچه  الان ...

خخخخ منم همینو میگم الان مردا مگه سایه ام دارن تازه باید ساپورتشون کنی

خداییش بابای خودم سایه ای بوده واسه خودش 😂با مردای الان مقایسه میکنم حالم بد میشه یک بار دست روی مامانم بلند نکرده 

زندگیم پسرمه 🥰گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🙏
خانمی من با حرفای شما تا حدودی موافقم اما یه سوال منظور از سایه سر چیه ؟؟؟؟ قبلا میگفتن مرد سایه اش ...

عزیزم دوتا انگشت هم مثل هم نیستن  شرایط خیلی بده جامعه ای که من دیدم ودیدن حتی عروس خانواده بعد از طلاق نگاهش به شما که خواهرشوهرتون هستید عوض میشه شرمنده نگاه بد وکثیف بهتون میکنند قضاوتتون میکنند واینکه پدر بچست ثمره ی عشقشون بوده عزیزم اتیش عشق ممکنه کم سو بشه ولی همین بچه ان شا الله باعث گرمی وشعله ورشدنش میشه

خخخخ منم همینو میگم الان مردا مگه سایه ام دارن تازه باید ساپورتشون کنی خداییش بابای خودم سایه ای بو ...

خداپدرتون وهمه ی پدرها راحفظ کنه به قول خودشون میگفتن ججونم هست جوون قدیم این ها جوون روغن نباتین

خخخخ منم همینو میگم الان مردا مگه سایه ام دارن تازه باید ساپورتشون کنی خداییش بابای خودم سایه ای بو ...

دقیقا

خداروشکر من از شوهرم واقعا راضی ام ولی تو همه زندگی ها دعوا هست اما هیچ وقت دست روم بلند نکرده، 

زن مثل گل میمونه رسیدگی نشه پژمرده میشه وای به حال روزی که کتک هم بخوره زندگی از بین میره

2706