2733
2734
عنوان

نماز امام جواد

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 100 پست

دعا کن ما صاحب خونه شیم و بزودی زمینامون فروش بره پول دستمون بیاد. زهرا هستم

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
کدوم جز ها مونده به کاربر @اعتصامی     بگیم، اون تاپیک قرآن میزنه

بهش گفتم خودش جز 3رومیخونه 

الان جز13و14و15 مونده 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

سلام به استادتر عزیز.....

میشه اول برای شفای مریضیم دعاکنید اسمم فریبا

برای سلامتی مادرم فاطمه دعاکنید

برای حاجت روایی یک نفر رفع گرفتاری مرضیه جان دعاکنید 

برای سلامتی ظهور امام زمان عج بسیار دعاکنید

الهی خودتون هم حاجت روا بشین گلم.🌹

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

سلام عزیزم 

تو روخدا برا منم دعا کن من سه سال یه چیزایی از خدا میخوام که باید برا معجزه کنه هر چی دعا کردم نداد بهم تو روخدا شما دعا کن شاید بهم داد 

برا خوشبختی و سلامتی خونواده ام لطفا دعا کن خیلی محتاج دعات هستم خصوصا این روزا که ناراحتم و امیدم رو از دست دادم حتی نمازهام هم اخر وقت میخونم 😭😭😭 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

سلامتی همه خانواده ام

ازدواج وخوشبختی، آریا، ابراهیم، فاطمه، زهرا، فاطمه، زهرا، فاطمه

هرکدوم از این فاطمه و زهرا ها جدان عزیزم فک نکنین اشتباه تایپیه

التماس دعا

ان شاء الله که حاجت روا بشین

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای