2733
2734
عنوان

نماز امام جواد

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 100 پست

ع یزم‌ممندن میشم برای من و مریصام‌دعا کنی

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیز ، چطوری انجام میشه؟

همینجور بگو یا جواد الائمه با تسبیح مثلا نذر کن هر چی خاستی بخون

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
برا سیما و سهیلا دعا کن آزمونشون خوب بدن و قبول بشن و شغل پیدا کنن برا ازدواجشون دعا کن بعد صفر با ...

ممنونم سینوس جون . حاجتت روا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
لطفا برای حاجت دل @mohadese1379   @dokhi75   @جوجههههه   @hellosummer &n ...

ممنونم عزیز دلم این قدر به من لطف داشتی که نمی دونم چی بگم😍😍😍 همه آرامش الانم رو اول مدیون خدام بعد دعای شما😍💖

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2740
ممنونم عزیز دلم این قدر به من لطف داشتی که نمی دونم چی بگم😍😍😍 همه آرامش الانم رو اول مدیون خدام ب ...

فدات عزیزم 💕 این حرف نزن

بخدا آرزوم تک تک شماها بیاین تاپیک حاجت روایی بزنید، منتظر اون روزم. نزدیک انشاالله 💕 انشاالله 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
فدات عزیزم 💕 این حرف نزن بخدا آرزوم تک تک شماها بیاین تاپیک حاجت روایی بزنید، منتظر اون روزم. نزدی ...

انشاالله به بهترین نحو ممکن به حاجتای دلت برسی که بهترین چیزا رو برای همه میخوای😍😍😍

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
انشاالله به بهترین نحو ممکن به حاجتای دلت برسی که بهترین چیزا رو برای همه میخوای😍😍😍

انشاالله انشاالله 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖