2733
2734
عنوان

یه راهکار برای تیرگی دارم خودم امتحان کردم عالی بود☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 14056 بازدید | 158 پست
من می خواستم به صورتم بزنم حناروواسه همین بی رنگشوگرفتم یعنی الان این اصل نیس؟ 

حنای بی رنگ هم خیلی عالیه عزیزم من قبلا گرفته بودم رو صورتم میذاشتم خوب بود 

ولی این بار میخوام همین حنا اصل بذارم 

میگن کلا حنا بی رنگ و اصل فرق دارن هر کدوم هم خوبی های خودشو داره 

خدایا شکرت 🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حنای بی رنگ هم خیلی عالیه عزیزم من قبلا گرفته بودم رو صورتم میذاشتم خوب بود  ولی این بار میخوا ...

اهان مرسی🌼

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
آره باور کن همینجوری یه تخم مرغو زردشو لازم داشتم استفاده کردم سفیده موند بانصف قاشق ووازلین و یه وع ...

خمیردندون نمی سوزونه؟ 

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
خخخ آفرین خانوم کارآفرین👌👌👌👍👍👍😜😜 اوکی مرسی حتما امتحان میکنم،ولی جدی ضرر نداره؟ ولی خود ...

من کلا مشکل دارم تو خونه مادرشوهرم یه پماد زینک اکساید رود شوهرم از بوش بدش میاد منم حرصم ازش گرفته بود شب مالیدم به صورت خیلی زیاد صبح بنده خدا دیر پاشد رفت سرکار ظهر اومد دعوام نکرد تعجب کردم دلیلشو پرسیدم گفت یه کار بد کردی یه خوب خوبش این بود ک آفتاب سوختگیشو درجه اشو خیلی کم کرده بود

خوش اومدی نازمامان.😊
2740
واااای خدا غش کردم🤪🤪🤪 تا چندروز قرمزیش میمونه اسی جون؟؟

عزیزم برا من زیاد نموند دیروز یکم پوست زانوم نارنجی بود که امروز رفت 

مرتب چک کن دیدی داره زیاد رنگ میگیره بشور 

خدایا شکرت 🌷

با حنای بی رنگم میشه من حنایی بی رنگ دارم

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
عه دفعه بعد قاطی میکنم  مرسی که گفتی عزیزم

خواهش گلم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اره اینم شنیدم ولی میترسم امتحان کنم  اگه رنگ بگیره چی ؟؟؟ وای خدا

رنگ بگیره هم قهوه ای خوشرنگ تحویل میده

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
فکر نکنم خراب شده باشه 

منم میزنم ببینم چی میشه ایشالا که روشن تر میشه

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2706