2733
2739

مال من فقط لم میده و‌ سفارش میده اصلا دست به سیاه و‌سفید نمیزنه راهکار بدین بهم که کم کم دست به کارش کنم بهم کمک کنه 

من نمیدونم روش خاصي هست یا نه

ولي خب گاهي وقتا خودش کمک میکنه 

گاهي هم ک نمیکنه من به شوخي میگم یکم اون تن‌تو تکون بدي بدنیست😒

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهش میگم

میگم میشه چایی ک خوردی بذاری لب اپن

یا داری میای سر راهت فلان چیزو بهم بدی

کم کم از این چیزا میگی تا راه بیفته و درنهایت ب جارو کشیدن خونه و شستن طرفا برسه 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740

شوهر من همه کاری میکنه

ذات و تربیتش اینجوریه

حتی مهمان داشتم ، شوهرم و برادرش همه جوره کمک میکردن

مهم اینه بچه را چطوری تربیت کرده باشه مادرش

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

من خودم اصلا راصی نمیشم همسرم تو خونه هم بیاد کار کنه...فقط تو چیدن وجمع کردن سفره هیچی نمیگم کمک میکنه اونم قبلا ها نه الان باردارم براهمین ...دلمم نمیاد کارکنه تو خونه ...خودش میگه هرروز میگم نه....مرد کارش بیرونه خانم هم توخونه....چراباید تو خونه کار کنه آخه...

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

اولا باید تو ذاتش باشه کار کردن توخونه

دوما زبون خوش زبون خوش زبون خوش

مثلا نگی هوی تنتو تکون بده یه جارو بزن بگی وای سرم شلوغه کاش یکی بود کمکم میکرد خونه رو جارو میزد😉

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️