2733
2734
عنوان

چیکار میکنید که شوهراتون توی کارای خونه بهتون کمک میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 65 پست
زبون نرمو‌بیشتر توضییح بده لطفا

مثلا وقتی کارم زیاد باشه میگم فلانی کمکم میکنی کارم زیاد.بدون دادوبیداد.تابلند شد کارو به ترتیب اولویت میگم انجام میده...کارو انجام داد میگم دست دردنکنه خدا هیچ خونه ای رو بی مرد نکنه....اونم خوشحال  

من خودم اصلا راصی نمیشم همسرم تو خونه هم بیاد کار کنه...فقط تو چیدن وجمع کردن سفره هیچی نمیگم کمک می ...

منم اینجوری بودم مثل شما میگفتم بزار تو خونه استراحت کنه 

ولی بعد یه مدت دیگه کارام به چشمش نیومد اصلا عمدا ریخت و‌پاش میکرد که من استراحت نداشته باشم تو خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیو نکنم؟؟خونه رو گند برمیداره خودشم صداش بلند میشه که ظرفات چرا مونده  خودمم به شلخته بودن حس ...

ظرفارو که بشور اونکه مختص خانماست.کارهای جزیی منظورم بود کم کم به اونا هم میرسه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

همسر من کار خونه انجام میده 

کمک نمیکنه 

چون ما جفتمون شاغلیم بیرون از خونه کا رمیکنیم جفتمونم توی خونه کار میکنیم 

منکاری که همسرمتو خونه انجام میده رو اسمشو کمک نمیذارم 

خیلی از زن های شاغلم میگن همسرمون تو کار خونه کمک میکنه و همیشه برام عجیبه چرا یک زن شاغل باید کار خونه انجام بده و اگر شوهرش انجام داد میشه کمک کردن !

نمیدونم شما هم شاغلید یا نه ولی اگه شاغلید همین موضوع را با همسرتون بیان کنید که باید با هم کار کنید ولی اگر خانه دارید بگید که از صبح شما هم دائم کار خونه انجام دادید و الان شما هم دوست دارید استراحت کنید اگه ایشونم همکاری کنن خیلی بهتره و زودتر کارا تموم میشه و میشه با هم باشید 

کلا منطقی صحبت کنید

ولی اگر واقعا کار خونه ی سنگینی هر روز ندارید شما هم همسرتونو درک کنید که 8 ساعت حداقل کار بی وقفه بیرون انجام دادن و خیلی خسته ان

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2731
وای ارزومه وقتی پریود میشم حداقل از دستورات و رسیدگی هاش به شکمش کم کنه یکم 😣😣😣

بله دقیقا یکمم سیاست بخرج بدین همیشه که نمیشه خونه تمیز باشه حداقل زمان پریودی رو استراحت کنین که بدونه کمر درد دارین و یکم قدر بدونن که شما نکنین خونه کثیف میمونه

اصلا بچه هم باشه بازم خانم وظیفش تو خونس آقا بیرون...من شاعل نیستم اما خواهرم شاغله دوتام پسر داره ت ...

من اهل کار خونه نیستم خواهر

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740

من چیزی نمیگم بهش. خودش چون ۶،۷ سال مجردی زندگی کرده عادت داره به کار خونه. مثلا ظرف توی سینک ببینه ناخودآگاه وایمیسته میشوره طبق عادت. 

آقایونی که کار نمیکنن معمولا بخاطر اینه که مادرشون همه چیو خیلی حاضر و اماده گذاشته جلوش. بد عادت شدن.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
منم اینجوری بودم مثل شما میگفتم بزار تو خونه استراحت کنه  ولی بعد یه مدت دیگه کارام به چشمش نی ...

نه همسر من اصلا ریخت وپاش نداره ...از سرکار هم میاد چندین بار ازم تشکر میکنه که خسته شدی توخونه وفلان....میاد خونه لباساشو تو راه پله درمیاره میره مستقیم سرویس ودست وروشو میشوره لباس خونگیشو میپوشه تمیز ومرتب میاد آشپزخونه میبره  سفره رو میچینه وبعدم جمع میکنه میزاره آشپزخونه  ...بعد میاد میشینه حتی تخمه هم بخوره نمیریزه رو زمین....بهش بگو خسته میشم ریخت وپاش نکن ...من. از اول زندگیمون جا همه چی رو مشخص کردم هرچی رو بزاریم سرجاش دیگه عادت کرده ...حتی لباساشو که از مهمونی اینامیاییم از چوب اویزون میکنه میزاره تو رگال....حتی جای جورابامونم مشخصه😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
منم اینجوری بودم مثل شما میگفتم بزار تو خونه استراحت کنه  ولی بعد یه مدت دیگه کارام به چشمش نی ...

همه کاراتون انجام ندین وقتی همسرتون میاد خونه برق بزنه یکم بزارین جلو چشمش انجام بدین که ببینه اصلا وقت ندارین و باید مدام کار کنین شاید اون موقع یکم کمک کنه تا وقت بیشتری با شما سپری کنه اینارو مشاورم یادم داده شاید برا شماهم جواب داد

شوهر من وقتی خونه هست معمدلا ظرفها را میشوره، کارهایی که بهش بگم انجام میده یه روز چند تا ظرف از شب مونده بود صبح بهش گفتم چرا این ظرفهاتو نشستی بهش برخورد گفت طوری میگی انگار وظیفه منه که بشورم یا یروز پسرم بهش گفت بابا چرا ظرفا رو نشستی عصبانی شد گفت نگاه کن از تو یاد گرفته دیگه کمکت نمیکنم ولی باز هم میاد میشوره بنده خدا

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
من اهل کار خونه نیستم خواهر

سخت شد که 😄پس ماهی یکی دوبار یکی رو بیاریین کاراتونو بکنه...عزیزم

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
نه همسر من اصلا ریخت وپاش نداره ...از سرکار هم میاد چندین بار ازم تشکر میکنه که خسته شدی توخونه وفلا ...

وای من صد بار گفتم امید جان عزیرم هر بار که میای اون جوراباتو که در میاری یه حفت تمیز دیگه از تو‌کمد بردار بپوش دیگه اون یکیو نپوش که کفشات و پاهات بو نگیرن اونجا همیشه جوراباتو شستم گذاشتم برات ولی امکان نداره تا خودم از جلو دستش برندارم اون یه جفت دیگه درنمیاره 

اینم لباساشو‌ توی راهرو در میاره میره دست و صورتشو میشوره لباس خونگی میپوشه میاد میشینه شروع میکنه به ایراد گرفتن اینو چرا نشستی اینو چرا دستمال نکشیدی .

هزار بار گفتم ریخت و پاش کردن تو بعد اینکه من خونه رو عین دسته گل تمیز میکنم دقیقا عین این میمونه که تو یک ماه زحمت بکشی سر ماه حقوقتو بیاری خونه من سریع ببرم بازار خرجش کنم تا ریال اخرشو شلخته نکن ولی بازم میکنه